РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 860 від 30 листопада 2017 року

 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 30 листопада 2017 року                                               № 860

 

 

 

Про заходи щодо проведення в області новорічних і різдвяних свят

 

Відповідно до статей 22, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 226, з метою забезпечення високого організаційного рівня проведення в області новорічних і різдвяних свят:

 1. Райдержадміністраціям та виконкомам міських рад міст обласного значення:

 1) утворити організаційні комітети з підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей, забезпечити розроблення та затвердження планів заходів із підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей;

 2) провести в населених пунктах області святкові новорічні і різдвяні концерти, обрядові вистави, театральні постановки, інші святкові дійства для дітей та забезпечити відвідання зазначених заходів, насамперед, дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми-інвалідами, дітьми, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітьми військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітьми із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітьми, які залишилися без догляду батьків, дітьми загиблих героїв Небесної сотні, дітьми вимушено переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, дітьми, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції з врученням таким дітям дитячих подарунків до дня Святого Миколая та новорічних і різдвяних свят;

 3) організувати 19 грудня 2017 року відкриття новорічних ялинок в усіх містах обласного значення та районних центрах області;

 4) сприяти залученню суб’єктів господарювання для надання фінансової і гуманітарної допомоги школам-інтернатам, лікувально-профілактичним закладам, дитячим будинкам, центрам соціально-психологічної реабілітації дітей і приймальникам-розподільникам для дітей, малозабезпеченим багатодітним сім’ям з неповнолітніми дітьми.

 2. Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (Заболотна Н.М.), управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації (Городинський С.С.):

 1) провести 26 грудня 2017 року в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського за участю керівництва облдержадміністрації і обласної Ради свято новорічної ялинки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов`язків, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які залишились без догляду батьків, дітей загиблих героїв Небесної сотні, дітей вимушено переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, із врученням подарунків таким дітям;

 2) витрати, пов’язані з проведенням обласного свята новорічної ялинки, здійснити за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на соціальні програми і заходи державної політики з питань сім’ї, згідно з кошторисом.

 3. Управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації (Городинський С.С.), департаментам облдержадміністрації: соціальної та молодіжної політики (Заболотна Н.М.), освіти і науки (Івасюк І.Д.), службі у справах дітей облдержадміністрації (Дорош Т.С.), обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Стоялова О.В.) організувати проведення святкових заходів до дня Святого Миколая, Нового року, Різдва Христового для дітей, у тому числі соціально вразливих категорій, вихованців шкіл-інтернатів, дитячих будинків-інтернатів системи соціального захисту, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, дітей, які знаходяться в Вінницькому та Жмеринському центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, дітей-інвалідів, які проходять реабілітацію в закладах соціального спрямування.

 4. Управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації (Городинський С.С.) профінансувати видатки коштом обласного бюджету, передбаченим на інші культурно-освітні заклади та заходи, згідно з кошторисом.

 5. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (Івасюк І.Д.) забезпечити подарунками вихованців шкіл-інтернатів обласного підпорядкування до дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на інші освітні програми відповідно до кошторису.

 6. Керівникам департаментів облдержадміністрації: освіти і науки (Івасюк І.Д.), соціальної та молодіжної політики (Заболотна Н.М.), управління культури і мистецтв облдержадміністрації (Городинський С.С.), головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення організувати відвідання дітьми, у тому числі дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми-інвалідами, дітьми, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітьми військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов`язків, дітьми із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітьми, які залишились без догляду батьків, дітьми загиблих героїв Небесної сотні, дітьми вимушено переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, дітьми, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, під час зимових канікул музеїв, театрів, інших закладів культури і мистецтва, екскурсій та туристичних поїздок Україною.

 7. Головному управлінню Національної поліції у Вінницькій області (Педос Ю.В.):

 1) здійснювати заходи із забезпечення громадського порядку під час проведення новорічних свят та додержання вимог безпеки дорожнього руху;

 2) сприяти забезпеченню супроводу колон автобусів з дітьми, що направлятимуться з усіх районних центрів та міст обласного значення до обласного центру та у зворотному напрямку 26 грудня 2017 року для участі у обласному святі новорічної ялинки, та паркуванню автобусів. 

 8. Головному управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області (Шевчук Р.Б.) забезпечити додержання вимог пожежної безпеки на об`єктах, що задіяні у проведенні новорічних та різдвяних заходів.

 9. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (Грабович Л.О.) забезпечити проведення профілактичних заходів щодо запобігання поширенню інфекційних захворювань серед дітей.

 10. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Василюк С.М.):

 1) забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів, пов’язаних із новорічними та різдвяними святами;

 2) профінансувати видатки на виготовлення друкованої продукції коштом, передбаченим в обласному бюджеті на інші видатки згідно з кошторисом.

 11. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення інформувати Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження до 15 січня 2018 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації до 30 січня 2018 року.

 13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюка І.Д.

                 

Голова обласної державної

          адміністрації                                                                           

В. КОРОВІЙ

 

 

 

 

 

 

 

Голова ОДА

Скальський Владислав Володимирович

 
Анонси подій

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення