РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 394 від 08 червня 2017 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 08 червня 2017 року                                                     № 394

 

 

Про передачу медичного обладнання

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2015 року № 350, враховуючи  субсидіарну угоду між Міністерством охорони здоров’я України, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою міською радою про реалізацію субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією», в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 19 травня 2015 року № 8475-UA:

1. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (Грабович Л.О.):

 2) передати медичне обладнання закладам охорони здоров’я згідно з додатком;

 3) утворити комісію з питань передачі майна.

 2. Райдержадміністраціям при формуванні місцевих бюджетів на наступні роки передбачати видатки на обслуговування медичного обладнання, переданого цим розпорядженням.

 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюка І.Д.

 

 

Голова обласної державної

          адміністрації                                                                          

В. КОРОВІЙ

Doro 394