Травень – місяць обізнаності про ментальне здоров'я, який щороку відзначається в Україні та світі. Його мета – зменшити стигму навколо ментального здоров’я та нагадати про можливості підтримки, адже звертатися по допомогу – не соромно, а відповідально.
- Останні новини
