ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки

Відповідно до ч.4 ст.10 Закону Україну «Про стратегічну екологічну оцінку» Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки .

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки надсилаються Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації на адресу: Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21036 або в електронному вигляді на  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальні особи: Кулявець Вєга Габдрахимівна - заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації – начальник управління торгівлі, сфери послуг та туризму, тел. (0432)-66-12-87.

Головченко Василь Юрійович – заступник начальника управління торгівлі, сфери послуг та туризму – начальник відділу внутрішньої торгівлі, сфери послуг та цінової політики Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, (0432)-66-11-80.

 

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до                        01 липня 2020 року.

 

Заява СЕО туризм.pdf