Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про внесення змін до тарифів на платні медичні послуги, що надаються обласною комунальною установою –«Вінницькою обласною станцією переливання кров», затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 02 грудня 2009 року № 520»

Повідомлення про оприлюднення проекту
регуляторного акту - розпорядження
«Про внесення змін до тарифів на платні медичні послуги,
що надаються обласною комунальною установою –«Вінницькою обласною станцією
переливання кров», затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації
від 02 грудня 2009 року № 520»


Департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації повідомляє про розробку проекту розпорядження «Про внесення змін до тарифів на платні медичні послуги, що надаються обласною комунальною установою – "Вінницькою обласною станцією переливання крові", затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації
від 02 грудня 2009 року № 520», підготовлений з метою створення сприятливих умов для надання своєчасних і якісних медичних послуг громадянам.
З текстом проекту розпорядження та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на веб-сайті: http://www.vin.gov.ua/.
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту надаються до Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації за адресою: 21036, м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, к. 200 (канцелярія), тел. 66-02-65 (факс), 66-12-05 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Директор Департаменту
Л.О.Грабович
Проект розпорядження.doc


Проект тарифів.doc