ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Вінницької обласної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації

«Про занесення на обласну Дошку пошани району, міста, трудових колективів, кращих трудівників, переможців конкурсу «Людина року»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Вінницької обласної державної адміністрації
про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про занесення на обласну Дошку пошани району, міста, трудових колективів, кращих трудівників, переможців конкурсу «Людина року»
 

Зміст проекту винесеного на обговорення:
обговорення проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про занесення на обласну Дошку пошани району, міста, трудових колективів, кращих трудівників, переможців конкурсу «Людина року» (далі – розпорядження).

Мета розроблення проекту:
занесення на обласну Дошку пошани представників громадськості, органів влади, підприємств, організацій та установ, які зробили вагомий внесок у розбудову незалежної демократичної держави.

Мета проведення консультацій з громадськістю:
збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Прогноз результатів:
організація урочистих заходів щодо святкового поновлення обласної Дошки пошани «Праця і звитяга вінничан» та вручення обласних відзнак.

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації (рубрика «Громадянське суспільство», розділ «Консультації з громадськістю», «Інформаційне повідомлення про громадське обговорення»).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 10 серпня 2015 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0432) 56-19-52.

Контактна особа: Добровольська Єлизавета Юріївна – начальник інформаційно-аналітичного відділу управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Електронні скриньки для подання пропозицій в режимі електронного листування:
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Пропозиції до розпорядження_Дошка пошани»

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 25 серпня 2015 року на веб-сайті Вінницької обласної державної адміністрації.