ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Вінницької обласної державної адміністраціїпро проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації

«Регіональна програма розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Вінницької обласної державної адміністрації
про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Регіональна програма розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки»


Зміст проекту винесеного на обговорення:
обговорення проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Регіональна програма розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки» (далі – розпорядження).

Мета розроблення проекту:
розширення інформаційного простору, забезпечення доступу до публічної інформації, налагодження співпраці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства для задоволення потреб розвитку області.
Мета проведення електронної консультацій з громадськістю:
збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації (рубрика «Громадянське суспільство», розділ «Консультації з громадськістю», «Інформаційне повідомлення про громадське обговорення»).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 7 грудня 2015 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0432) 56-19-57.

Контактні особи: Василишина Олена Анатоліївна – начальник відділу комунікацій з громадськістю управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 21100 м. Вінниця, вул. Театральна, буд. 14, Вінницька обласна державна адміністрація, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 21 грудня 2015 року на веб-сайті Вінницької обласної державної адміністрації.