Учора, 17 лютого, у залі засідань обласної державної адміністрації відбулись загальні збори членів громадської ради при обласній державній адміністрації.

Громадська рада при обласній державній адміністрації за результатами обговорення надіслала до Верховної Ради України пропозиції щодо законопроекту № 6306 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання медичної допомоги»

У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації члени громадської ради при обласній державній адміністрації обговорили проєкт Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2022–2025 роки.

Триває громадська експертиза діяльності обласної державної адміністрації стосовно здійснення повноважень у сфері комунікації та співпраці з інститутами громадянського суспільства Вінниччини.

Сьогодні, 2 вересня, у залі засідань обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при обласній державній адміністрації на якому обговорено план роботи до кінця 2021 рік.

У заході взяли участь представники органів публічної влади та організацій громадянського суспільства Вінниччини, історики та науковці.

Вчора, 30 червня, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося друге засідання нового складу Громадської ради, яка працюватиме протягом 2021-2023 років як тимчасовий консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації.

Сторінка 1 із 2