Розпорядження №560 від 15 вересня 2015 року

 
 
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 


РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 15 вересня 2015 року № 560

 Про сприяння проведенню громадської експертизи
діяльності облдержадміністрації
 


Відповідно до статті 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади» та у зв’язку із надходженням запиту від Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» щодо проведення громадської експертизи діяльності Вінницької обласної державної адміністрації від 07 вересня 2015 року № 38-15:


1. Визначити начальника управління організаційної та кадрової роботи апарату облдержадміністрації Ратушняк І.А. відповідальною за забезпечення взаємодії з Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» з питань проведення громадської експертизи діяльності облдержадміністрації щодо стану дотримання та виконання повноважень під час розроблення перспективного плану формування територій громад області та надання необхідних матеріалів для її проведення.

2. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Василюк С.М.) у тижневий строк розмістити на офіційному веб-сайті облдержадміністрації інформацію про надходження запиту щодо проведення громадської експертизи та цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.


Голова обласної державної
адміністрації

В. КОРОВІЙ