Список переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету

 

№ з/п

Назва інституту громадянського суспільства

Назва програми (проєкту, заходу)

1.

Громадська організація «Єдина родина Вінниччини»

«Ми пам’ятаємо!»

2.

Вінницька міська молодіжна громадська організація «Ноктюрн»

«ХV МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно»

3.

Громадська організація «ДІА-ДІТИ»

«Діабет під контролем»

4.

Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

«Інклюзивне студентство та волонтерство»

5.

Громадська організація «Культурний Всесвіт»

Фестиваль «VinBookFest»

6.

Громадська організація «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця»

«Родини людей з інвалідністю разом проти COVID-19»

7.

Громадська організація «Вінницька обласна асоціація ендокринологів»

«Діаінтеграція – інтеграція пацієнтів з цукровим діабетом у суспільство!»

8.

Громадська організація «Платформа Розвитку Особистості»

«We are camp»

9.

Громадська організація «Простір майбутнього»

«V Міжнародний конкурс духової музики «Vin Venti»

10.

Вінницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів-УСІ»

«Інклюзивний табір для дітей»

11.

Громадська організація «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ»

«V Всеукраїнська школа публічної політики та адміністрування»

12.

Громадська організація «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ»

«Інформаційно-просвітницька кампанія з громадянської освіти «Ефективні інструменти громадської участі – ДІЙ!»

13.

Громадська організація «Подільська спадщина»

Підготовка фільму «Переможці: непрості історії простих людей»

14.

Громадська організація «U7 urban studio»

«Урбан експедиція»

15.

Громадська організація «Єврорегіон «Дністер»

«Міжнародний Етно Foodfest «МАМАЛИГА VS БАНОШ»

16.

Громадська організація «Центр розвитку здорової дитини та відповідального батьківства «Лелека»

«Благополуччя країни – в здоров’ї родини»

17.

Вінницька міська дитячо-молодіжна громадська організація «Центр «Барви України»

«Арт-драбина: збереження пам’яток архітектури Вінниччини у картинах»