Супровід виконання програм, що стали переможцями конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році

С У П Р О В І Д  В И К О Н А Н Н Я  П Р О Г Р А М,

що стали переможцями конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету

 

з/п

Назва інституту громадянського суспільства

Назва програми (проекту, заходу)

Прізвище, ім'я та по-батькові члена конкурсної комісії

1.

Громадська організація «Подільська спадщина»

Створення кінофільму: «1939 рік: історичні міфи та реалії на тернах Вінниччини»

Зінько Юрій Анатолійович

2.

Вінницька міська молодіжна громадська організація «Ноктюрн»

«ХІІІ МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно»

Василюк Світлана Михайлівна

3.

Громадська організація «ДІА-ДІТИ»

«Діабет не перешкода!»

Грига Юлія Володимирівна,

Гуменний Леонід Олександрович

4.

Громадська організація «Вінницька обласна асоціація ендокринологів»

«Блакитне коло об’єднує»

Михальчук Ганна Теофілівна

5.

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО»

«Електронна демократія: інформуємо, навчаємо, аналізуємо»

Василишина Олена Анатоліївна

6.

Громадська організація «Культурний Всесвіт»

Фестиваль «VinBookFest»

Морозова Наталія Іванівна,

Кобець Павло Васильович

7.

Громадська організація «Громадський парламент Поділля»

«Електронна Вінниччина. Досвід Естонії для України»

Василюк Світлана Михайлівна,

Лавровська Альона Борисівна,

Шпильова Ірина Василівна

8.

Громадська організація «Простір майбутнього»

«ІІІ Міжнародний конкурс духової музики «Vin Venti»

Дмитрійчук Олег Вікторович

9.

Громадська організація «Вінницька обласна асоціація громадян хворих цукровим діабетом «Благовіст»

«Фізичне виховання – профілактика ускладнень цукрового діабету та дієвий метод соціальної адаптації пацієнтів з цукровим діабетом»

Краснова Тетяна Юріївна

10.

Громадська організація «Медіа Центр «Власно»

«І Міжнародний фестиваль «Гей, Соколи!» та культурно-туристичний центр Тимка Падури»

Крученюк Олександр Васильович,

Сентемон Наталія Альфредівна

11.

Громадська організація «Центр розвитку здорової дитини та відповідального батьківства «Лелека»

«Сучасна дитина – здорова дитина»

Гайдей Анастасія Вікторівна

12.

Громадська організація «Інститут розвитку Брацлавщини»

«Брацлавська палітра»

Кременюк Михайло Володимирович

13.

Громадська організація «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ»

«ІІІ Всеукраїнська школа публічної політики та адміністрування»

Василюк Світлана Михайлівна,

Легун Юрій Вікторович

14.

Громадська організація «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця»

«Розповсюдження досвіду створення інклюзивних умов трудової зайнятості молодих людей з важкими формами інвалідності на базі тепличного господарства Соціальних майстерень»

Студілко Максим Анатолійович

15.

Громадська організація «Суспільні ініціативи Козятинщини»

«Вітчизна – це не хтось і десь…»

Гуменний Леонід Олександрович

16.

Громадська організація «Інститут громадських ініціатив Вінниччини»

Трансформаційні освітні ігри для молоді «Трансформуйся в успіх!»

Швець Олександр Миколайович,

Шпильова Ірина Василівна

17.

Громадська організація «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ»

«Медіа-аудит Вінницької ОДА: стан та перспективи удосконалення інформаційної політики – регіональний вимір»

Василюк Світлана Михайлівна

18.

Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

«Агенти соціальних змін»

Станіславенко Людмила Анатоліївна

19.

Громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини»

«Кращі практики е-адміністрування для місцевих громад»

Швець Олександр Миколайович

20.

Вінницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів-УСІ»

«Інклюзивний корекційно-розвитковий табір для дітей з інтелектуальними порушеннями та дітей без порушень у розвитку»

Коляструк Ольга Анатоліївна

21.

Вінницька обласна організація товариства «Знання» України

«Професіоналізація освіти дорослих через призму реформ»

Ратова Валентина Дмитрівна,

Шпильова Ірина Василівна

22.

Громадська організація «Освітній простір 2.0»

«Фактор успіху: розвиток підприємницьких компетенцій в учнів ПТНЗ»

Чорна Олена Афанасіївна

23.

Громадська організація «Туристично-оздоровча Україна»

«Інформаційно-туристичний сайт Хмільника»

Крученюк Олександр Васильович,

Кулявець Вега  Габдрахимівна

24.

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку»

«Шпага Пирогова»

Федоришен Олександр Юрійович,

Гуменний Леонід Олександрович

25.

Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України

Прес-клуб «Журналісти за милосердя»

Лавровська Альона Борисівна,

Мельничук Андрій Сергійович

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1