Як можуть співпрацювати громадські організації та ЗМІ у подоланні корупції?

Під таким гаслом відбулось засідання «круглого столу» організованого громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Подільським центром соціальних технологій, Подільським центром прав людини, Громадським центром «Форум», громадською організацією «А-Веста» та громадською організацією «Вінницька епоха», за участю представників Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та ЗМІ.
В ході заходу презентовано проект «Медицина Вінниччини – без корупції», спрямованого на посилення співпраці між медіа, інститутами громадянського суспільства та громадськістю з метою зменшення рівня корупції та підвищення прозорості в медичній сфері Вінницької області.
Завданнями проекту є проведення експертною групою, до складу якої входять представники вищезазначених інститутів громадянського суспільства, комплексу заходів, зокрема, тренінгів для журналістів та громадськості щодо виявлення проявів корупції, висвітлення відповідних матеріалів в мережі Інтернет, розробка методичних рекомендацій із врахуванням громадської думки з приводу реагування на прояви корупції в зазначеній галузі.
В результаті реалізації проекту, експертною групою надаватиметься безоплатна правова допомога громадянам регіону у питаннях боротьби з корупційними правопорушеннями.
 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4