Вінницькі громадські організації та активісти створили об’єднання «ВСІ разом»

Спільна справа об’єднала громадських діячів та волонтерів в одну потужну та ефективну команду. Про це, 27 жовтня, в рамках прес-конференції розповіли вінницькі активісти.
За словами голови ГО «Рада Вінниччини» Людмили Станіславенко, близько 13 самодостатніх організацій створили об’єднання Вінницькі соціальні ініціативи разом – «ВСІ разом», яке працюватиме задля спільної мети.
- Вперше на теренах України громадські організації об’єдналися задля покращення умов перебування поранених в госпіталі, військових на Сході та вимушених переселенців у нашому місті. Ми обмінялися контактами та будемо намагатися, щоб координація наших дій допомогла спрямувати ліки, одяг та їжу дійсно тим, хто цього потребує.
За словами Людмили Станіславенко, на сьогоднішній день вдалося знайти спільну мову з керівництвом вінницького госпіталю.
- Ми створили наглядово-координаційну раду на базі медичного закладу. Також з погодження керівництва госпіталю ініціювали народний аудит. Безпосередньо всі бажаючі волонтери зможуть побачити матеріальне забезпечення госпіталю, аби зрозуміти чого не вистачає хворим, а що є навіть в запасі.
На думку голови благодійного фонду «Без кордонів» Олени Павлової, новостворене об’єднання підмінює багато функцій держави, при чому воно це робить на добровільних засадах.
- Люди, які бажали допомогти, не один раз довіряли свої кошти громадським організаціям і побачили, що на відміну від держави, організації їх ефективно використовують. Держава віддала на плечі волонтерів дуже багато своїх функцій. Зараз благодійні фонди займаються ремонтом, відновленням та постачанням бойової техніки, - зазначила Олена Павлова. - Я думаю, далі громада перейматиме на себе все більше обов’язків держави, і тоді її доведеться перебудовуватися і підлаштовуватися під нові виклики. Люди вже не готові віддавати свої кошти безконтрольно, оскільки розуміють, що існує методика та механізми, за допомогою яких можна все контролювати.
На зустрічі волонтери розповіли про виділену у вінницькому військовому госпіталі кімнату, в якій щоденно буде присутня людина з об’єднання «ВСІ разом». Волонтери сподіваються, що це допоможе створити система єдності громадськості та лікарів.
Також на теренах госпіталю започаткований «День професії».
Активісти звертаються до всіх професіоналів нашого міста, наприклад до перукарів, які зможуть привести в належний вигляд хлопців. Для детальної інформації та співпраці звертайтесь за номером (067) 430-66-57.