На Вінниччині розпочинається реалізація соціального проекту «Діабет не перешкода!»

Такий проект сьогодні, 20 травня, у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації презентувала громадська організація «ДІА-ДІТИ».

Проект став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

«Діабет не перешкода!» – це соціальний проект, який покликаний показати українському суспільству, що цукровий діабет у дітей – це не вирок, це просто «особливість» дитини з якою вона може повноцінно жити: займатися різними видами спорту, танцями та таке інше», – відзначила керівник проекту Руслана Кобзар.

У рамках реалізації проекту буде відзнято, змонтовано та розповсюджено 11 відеороликів-уроків з тематики підвищення компетентностей жителів області щодо профілактики та лікування цукрового діабету у дітей.

Кожен такий сюжет буде складатися з двох частин. Перша частина буде розповідати про особливості хвороби та її профілактику, друга частина – присвячена життю дітей з цукровим діабетом.

До створення відеороликів-уроків будуть залучені дитячі ендокринологи Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру.

За словами Руслани Кобзар, у Вінницькій області у 2018 році нараховувалося 120 дітей з цукровим діабетом, в Україні – близько 8 тисяч.

Окрім того, у рамках реалізації проекту планується організувати регіонального форуму з тематики профілактики та лікування цукрового діабету у дітей та за його результатами надання Міністерству охорони здоров’я України відповідні рекомендації для їх врахування на державному рівні.

Зазначимо, що громадська організація «ДІА-ДІТИ» має значний досвід щодо реалізації низки соціальних проектів на Вінниччині, зокрема таких як, «Зміни життя», «ДІА-ДІТИ», «Прийміть нас іншими» та «Сучасний погляд на проблему компенсації цукрового діабету у дітей».

Інформаційний супровід реалізації усіх проектів, що стали переможцями конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету, здійснює Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1