12 лютого в приміщенні Центру підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Вінницької області відбувся Пленум обласної ради організації ветеранів України за участю членів обласної ради організації ветеранів України, голів районних і міських рад організацій ветеранів, голів комітетів і комісій, представників департаментів облдержадміністрації – інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та соціальної політики, обласних ЗМІ.

Спільна справа об’єднала громадських діячів та волонтерів в одну потужну та ефективну команду. Про це, 27 жовтня, в рамках прес-конференції розповіли вінницькі активісти.
За словами голови ГО «Рада Вінниччини» Людмили Станіславенко, близько 13 самодостатніх організацій створили об’єднання Вінницькі соціальні ініціативи разом – «ВСІ разом», яке працюватиме задля спільної мети.

В Хмільнику відбувся семінар «Громадська антикорупційна експертиза нормативно-правових актів для представників органів влади».
Участь в навчанні взяли представники виконавчих органів Хмільницької міської ради, депутати, а також представники громадськості та ЗМІ.

В понеділок 3-го листопада ряд патріотичних активістів з м. Вінниці організували вшанування 120-річчя від дня народження повстанського отамана, керівника повстанських сил Правобережної України, майора війська польського – Якова Гальчевського. Відбулась подія у селі Малинівка (колишня Гута-Літинська), Літинського району.

Сімдесятиметровий живий герб України утворили вінницькі студенти. На акцію "Єдина країна" молодь зорганізувалася через соцмережі.
Близько 2-х тисяч студентів з усіх вищих навчальних закладів міста на одному зі стадіонів намалювали тризуб розміром 70 на 55 метрів. Потім по двоє стали на зазначені контури і таким чином утворили живий символ держави.

Під такою назвою в приміщенні облдержадміністрації, 6 жовтня відбувся «круглий стіл». Захід відбувся за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив» в рамках роботи інформаційно-просвітницької кампанії «Кожен голос важливий» та за підтримки обласної державної адміністрації.

Не чекаючи підписання Президентом Закону «Про очищення влади», розпочати люстрацію чиновників за власним сценарієм вирішили вінницькі самооборонівці та інші громадські активісти. Процес, кажуть, буде цивілізованим. Вони підготували і пропонують посадовцям заповнити декларації, частина пунктів яких базується на нормах діючого антикорупційного закону, інша частина – на постулатах поки непідписаного «люстраційного». Зокрема, керівникам органів влади на добровільній основі пропонується задекларувати не лише доходи, а й витрати, а також розповісти, чи пов’язане їх минуле із роботою на керівних посадах в Компартії та приналежністю до режиму Януковича.

Сторінка 1 із 3

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4