Сьогодні, 15 листопада, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася презентація громадською організацією «Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» проекту «Інструменти місцевої демократії в об’єднаних громадах: долаємо перешкоди».

 

Сьогодні, 9 листопада, вся Україна відзначає День української мови та писемності. З нагоди свята української мови та писемності проводився унікальний захід — Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Вчора, 26 жовтня,  у Вінниці проходила Х позачергова конференція обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових.

Вчора, 26 жовтня, на базі комунальної установи «Тульчинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії» відбувся черговий тренінг у рамках реалізації громадською організацією «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» проекту «Право на любов».

Сьогодні, 24 жовтня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбувся регіональний «круглий стіл» «Травмотерапія – свобода від психологічних наслідків війни» у рамках реалізації всеукраїнського проекту «Травмотерапія – шлях до повноцінного життя» за підтримки DRA спільно з громадською організацією «Країна вільних людей» при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини.

Вчора, 23 жовтня, в конференц-залі готелю «Оптима» відбувся регіональний «круглий стіл» щодо обговорення актуальних питань у процесі написання проекту Закону України «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства».

Вчора, 11 жовтня, учасники тематично-оздоровчого семінару для представників громадських організацій учасників антитерористичної операції на Сході України, який проходить на базі обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни, провели робочу зустріч з представниками обласної прокуратури щодо питань захисту прав та законних інтересів ветеранів війни.

Вчора, 10 жовтня, учасники тематично-оздоровчого семінару для представників громадських організацій учасників антитерористичної операції на Сході України, що проходить на базі обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни, відвідали музей історії авіації та космонавтики ім. О. Можайського у смт. Вороновиця.

Офіційне відкриття тематично-оздоровчого семінару для представників громадських організацій  учасників антитерористичної операції на Сході України, який проходить на базі обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни, відбулося 3 жовтня.

Сьогодні, в Києві, в Клубі Кабінету Міністрів України, в рамках Другого Всеукраїнського Форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос, комунікаційний підрозділ Вінницької ОДА отримав подяку за свою роботу.

 

Сьогодні, 3 жовтня,  відбулося офіційне відкриття тематично-оздоровчого семінару для голів, заступників та активістів обласних, районних, міських громадських організацій  учасників АТО Вінниччини, який проходить на базі обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни.

 

Вчора, 2 жовтня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

Вчора, 19 вересня, в залі засідань обласної державної адміністрації відбулися загальні збори членів Громадської ради спільно з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, а також Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Вінницькій області.

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації оголошено з 1 квітня 2017 року конкурс програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Вінницького обласного бюджету протягом 2018 року.

У п’ятницю, 15 вересня, вінничани-учасники антитерористичної операції на Сході України встановили хрест у Йосафатовій долині (Долині хрестів), що розташована у селі Голинчинці Шаргородського району.

Сьогодні, 14 вересня,  відбулась  Х позачергова конференція обласної  ради організації ветеранів України. Головною темою зібрання стало затвердження Положення  організації.

Вчора, 13 вересня, на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбулося навчання для членів Громадської ради при облдержадміністрації щодо доступу до публічної інформації.

За підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА  4 вересня група письменників, очолювана заступником голови Міжнародного Вінницького земляцтва у Києві Ніною Гнатюк, відвідала село Рахнівку Гайсинського району, де народився поет-земляк, політв'язень, Герой України Василь Семенович Стус.

Вчора, 31 серпня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося чергове засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації.

 

Вчора, 17 серпня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося чергове засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації.

Вчора, 17 серпня, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій  громадськістю ОДА  відбулося засідання тендерного комітету за результатами проведення процедури відкритих торгів на видання книг серії «Моя Вінниччини».

  1. На Вінниччині відбудеться черговий МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно
  2. Відбулось закриття тематично-оздоровчого семінару
  3. Роль волонтерського руху в підвищенні соціального захисту ветеранів та громадян похилого віку
  4. Сучасні вимоги щодо гарантій конституційного процесу в Україні
  5. Ветерани відвідали музеї Вінниччини
  6. На Вінниччині втілюється Проект ПРОМІС за підтримки Уряду Канади щодо комунікацій та зв’язків зі ЗМІ
  7. На Вінниччині відбудеться Міжнародний фестиваль звичаєвої культури «Живий вогонь»
  8. Учасники тематично-оздоровчого семінару переглянули виставу «Народний Малахій» у театрі ім. М.Садовського
  9. Тематично-оздоровчий семінар в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни розпочав свою роботу
  10. На Вінниччині відбувся перший Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва»

Сторінка 1 із 3

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua