21 січня на запрошення Управління Держпраці у Вінницькій області (Управління) начальник відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б. Мусієнко увійшов до складу постійно діючої робочої групи з питань подолання незадекларованої праці та взяв участь у першому засіданні. Також у заході взяли участь представники Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Національної поліції, Держслужби з безпеки на транспорті, Держпродспоживслужби, обласного центру зайнятості, Федерації профспілок, об’єднання організацій роботодавців, Вінницької правозахисної організації «Джерело надії».

14 січня відбулась дистанційна робоча зустріч  начальника відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б. Мусієнка та головного державного інспектора Управління Держпраці у Вінницькій області Л.Пасічної.

05, 06 січня начальником відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б.Мусієнком проведено дистанційні узгоджувальні зустрічі з керівником КП «Городківка-комунсервіс» В.Банніковою в рамках сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками КП «Городківка-комунсервіс» та адміністрацією.

05 січня начальником відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б.Мусієнком проведено дистанційну робочу зустріч з головою обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Г. Собко. 

10 грудня начальник відділення НСПП у Вінницькій області  Б.Мусієнко взяв участь в онлайн-семінарі на тему:  "Практика роботи відділень НСПП щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню КТС(К)", організованому фахівцями відділення НСПП у Хмельницькій області.

 17-18 листопада у Вінниці відбулася нарада-семінар під головуванням Голови Національної служби посередництва і примирення Олександра Окіса за участі Центрального апарату НСПП та начальників відділень НСПП в областях. Метою заходу стало підсумовування результатів діяльності НСПП за січень-жовтень 2020 року.

 У листопаді п.р. відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б.Мусієнка з лекторами міського комунального підприємства “Вінницязеленбуд” з метою обговорення конфліктної ситуації, що виникла на підприємстві.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 № 2862-УІ та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 №73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності (далі - Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Вінницької обласної організації профспілки працівників державних установ України.

Згідно Прогнозу можливого стану соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у трудових колективах підприємств, установ і організацій у Вінницькій області у II півріччі 2019 року відділенням НС1111 у Вінницькій області (далі - Відділення) було спрогнозовано ймовірність напруження соціально-трудових відносин на територіальному рівні у м.Ладижин Тростянецького району.

2 серпня 2019 року за ініціативи відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) організовано та проведено «круглий стіл» на тему: «Соціальний діалог як пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини».

На виконання рішення робочої групи «круглого столу» на тему: «Соціальний діалог як пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини» 05 серпня 2019 року було проведено узгоджувальну зустріч із виїздом на підприємство ДП «Теплокомуненерго МАЖ» ПАТ «Вінницький завод «МАЯК» м. Вінниця (надалі - ДП «МАЯК» ) членів обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 26 червня 2019 року в рамках взаємодії відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) з Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області фахівцями Відділення взято участь у постійно діючому семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій.

24 червня 2019 року у приміщенні відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) відбулась нарада-семінар за участю працівників Відділення, арбітрів та посередників.

В рамках  співпраці  між  відділенням НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент) 20 червня 2019 року в приміщенні Відділення  було проведено чергове засідання «круглого столу», в роботі якого взяли участь фахівці Відділення та представники Департаменту.           

 Соціально-трудові відносини є ключовим елементом будь-якої економічної системи і являють собою комплекс взаємовідносин  між організаціями, що представляють інтереси найманих працівників, об’єднаннями роботодавців та державними інституціями, що пов’язані з використанням робочої сили та спрямовані на забезпечення високого рівня і якості життя особистості, колективів та суспільства в цілому.

 В рамках  співпраці  між  відділенням НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент) 16 квітня 2019 року в приміщенні Відділення  було проведено чергове засідання «круглого столу», в роботі якого взяли участь фахівці Відділення та представники Департаменту.

 15 квітня 2019 року у приміщенні відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) відбулась нарада-семінар за участю працівників Відділення, трудових арбітрів та посередників НСПП.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 № 2862-VІ (далі - Закон) і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, фахівці відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) продовжують роботу щодо здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

  1. Участь відділення НСПП у Вінницькій області у семінарі з питань правової роботи
  2. Триває дослідження стану СТВ на підприємстві міського електричного транспорту м.Вінниці
  3. Взаємодія відділення НСПП у Вінницькій області з місцевими органами виконавчої влади
  4. Засідання Ради регіонального розвитку відбулося у Вінниці
  5. Участь відділення НСПП у Вінницькій області у правоосвітньому семінарі
  6. Сприяємо запровадженню нових форм та методів роботи по підвищенню рівня правової освіти сторін соціального діалогу
  7. Співпраця з Головним управлінням юстиції у Вінницькій області
  8. Перспективна співпраця для вирішення актуальних проблем соціально-трудових відносин
  9. Вінницька обласна організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України визнана репрезентативною на територіальному рівні
  10. У Вінниці проведено нараду-семінар за участю трудових арбітрів та посередників НСПП

Сторінка 1 із 4