«Обласний рафтинг – тур по річці Південний Буг» - сплав для учасників бойових дій та членів їх сімей

Цими вихідними, 12-13 вересня, Департаментом соціальної та молодіжної політики був організований «Обласний рафтинг – тур по річці Південний Буг» - сплав для учасників бойових дій та членів їх сімей, у якому взяли участь 30 осіб з Шаргородського, Могилів-Подільського, Калинівського, Козятинського, Муровано-Куриловецького районів, м.Могилів-Подільського, м.Козятина та м.Вінниці.

Захід відбувся в рамках виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року №705.

Локацією був обраний Південний Буг, адже це ідеальне місце для сплавів, як для спортсменів, так і для новачків. Там є і скелясті береги, і безліч порогів, і заболочені ділянки, і мілководні шивери, і навіть старі зруйновані греблі.

Учасники заходу пройшли майже 11 км, подолали один з найцікавіших порогів – “Київський”, відпочили в наметовому містечку, а також скуштували оригінальні страви. Варто зазначити, що в організації нам допомогли справжні професіонали – ТОВ «Академія активного відпочинку».

Сплав по Бугу став дивовижною пригодою для всіх учасників. Це були два дні чудових розваг, легких хвилювань, прекрасних пейзажів та нових вражень.