Відбулось чергове засідання Координаційної ради ветеранів війни при Вінницькій облдержадміністрації.

Участь у засіданні взяв голова обласної державної адміністрації – Сергій Борзов: «Я  готовий разом опрацьовувати  пропозиції  та обговорювати всі важливі питання щодо взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для вирішення проблем учасників бойових дій та членів їх сімей. Я хочу чути бачення тих чи інших проблем . Поступає багато нарікань про те, що земельні ділянки розподіляються, але захисники, які воювали, не можуть отримати. Ситуація, яка на цей час склалася в області стосовно отримання земельних ділянок учасниками АТО/ООС, мене зовсім не влаштовує. Я буду детально розбиратися в цьому питанні і впевнений, що об’єднавши зусилля ми доб’ємось справедливості».

Члени Координаційної ради заслухали звіти голів  профільних комітетів, та окреслили низку проблемних питань.

Також Координаційна рада, за результатами зібрання членів сімей загиблих ( померлих) учасників бойових дій та Героїв Небесної Сотні, прийняла рішення про включення до складу матері загиблого учасника АТО – Світлани Корнелюк, яка очолила комітет Вшанування пам'яті загиблих (померлих) ветеранів.

Довідково:

Координаційна рада створена відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 04 березня 2020 року №170 «Про створення Координаційної ради ветеранів війни при Вінницькій обласній державній адміністрації». До складу  Координаційної ради увійшли представники ветеранських громадських організацій районів та міст Вінницької області.

Головою Координаційної ради більшістю голосів її членів обрано Анатолія Слівінського, а його заступником – Василя Іваська, із Шаргороду.

В межах діяльності Координаційної ради ветеранів війни при Вінницькій облдержадміністрації створено 5 профільних комітетів, а саме:

  1. Соціального захисту та державних гарантій (очолив Гуменний Леонід Олександрович);
  2. Медичної та фізичної реабілітації ветеранів війни (очолила Бессараба Олена Юріївна);
  3. Вшанування пам'яті загиблих (померлих) ветеранів (очолила Корнелюк Світлана Борисівна);
  4. Психологічної реабілітації ветеранів та членів їх сімей (очолив Скосогоренко Володимир Сергійович);
  5. Сприяння та розбудова територіальної оборони , національно- патріотичного виховання (очолив Притуляк Анатолій Миколайович).