Про проведення конкурсу з визначення проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами) та з метою здійснення психологічної реабілітації, соціальної адаптації та фізкультурно-спортивна реабілітації учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів їх сімей, в тому числі сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Види діяльності: проведення акцій, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, наметових таборів, походів, зборів-походів та інших заходів.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше, ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

 

ПРІОРИТЕТИ КОНКУРСУ:

- здійснення психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів їх сімей, в тому числі сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил;

- фізкультурно-спортивна реабілітація учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їх сімей.

 

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Конкурсні пропозиції, які подаються інститутами громадянського суспільства для участі у Конкурсі, мають бути складені українською мовою та містити:

  1. Заяву про участь у Конкурсі (складену за формою, зразок якої затверджено наказом Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації від «19» березня 2020 року №54, за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим її печаткою (у разі наявності);
  2. Копії свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства, статуту (положення), скріплені його печаткою (у разі наявності);
  3. Копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення Конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) інституту громадянського суспільства до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
  4. Опис проекту (заходу) та кошторис витрат для його реалізації за формою (зразок затверджено наказом Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації від «19» березня 2020 року №54);
  5. Листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до реалізації проекту (заходу);
  6. Інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід реалізації проекту (заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

УВАГА! На кожному аркуші копій документів (крім заяви про участь, опису програми та кошторису), керівником інституту громадянського суспільства здійснюється відповідний запис «Копія вірна», дата подання документів, ПІБ та власний підпис.

 

ФІНАНСОВІ УМОВИ

Проект та кошторис витрат, подані на Конкурс, повинні відповідати вимогам, нормам та термінам постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» та Порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 03 березня 2016 року №808 (зі змінами).

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту становить 75% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми.

Проекти (заходи), що подаються для участі у Конкурсі, можуть бути розраховані не більше, ніж на один бюджетний рік.

У разі визнання проекту переможцем Конкурсу кошторис витрат має бути доопрацьований інститутом громадянського суспільства з урахуванням діючих на момент затвердження кошторису норм та нормативів, цін та тарифів, а також з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.

Довідка

Опис

Проведення

Заявка

 ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ

Конкурсні пропозиції приймаються з 13 квітня до 31 серпня 2020 року щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 10.30 год. до 16.30 год. за адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, каб. 133 та 141) та в електронному вигляді на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (у темі листування вказати: «Конкурс проектів ІГС»).

За додатковою інформацією звертатись до працівників Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації:

Грачов Андрій Сергійович – начальник управління у справах ветеранів війни (тел.: 32-72-37);

Зозуля Світлана Сергіївна – заступник начальника управління у справах ветеранів війни - начальник відділу допомог ветеранам війни (тел.: 32-72-37).