Днями у ВОМЦ «Квадрат» відбулась надзвичайно приємна зустріч діток учасників АТО/ООС, які загинули або отримали важкі травми під час захисту нашої Батьківщини, з представниками Сьвєнтокшиського воєводства. Саме там 20 діток із Вінниччини відпочивали вліт

Днями у ВОМЦ «Квадрат»  відбулась надзвичайно приємна зустріч діток учасників АТО/ООС, які загинули або отримали важкі травми під час захисту нашої Батьківщини, з представниками Сьвєнтокшиського воєводства. Саме там 20 діток із Вінниччини відпочивали влітку.

На зустрічі також були присутні Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський, Директорка Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna), та працівники управління у справах ветеранів війни.

Варто наголосити, що відпочинок дітей у Польщі в рамках Вінницько-Свєнтокшиського співробітництва реалізовується уже п’ятий рік поспіль.
Під час зустрічі діти отримали індивідуальні подарунки, зібрані відповідно до віку та побажань дитини. До складу кожного увійшли солодощі, одяг, іграшки, шкільне приладдя тощо.

В свою чергу, діти також порадували наших польських друзів смаколиками та зробили спільне фото на згадку про гарні емоції цього дня.