Літні розваги у місті продовжуються. Адже активний і корисний відпочинок - це модно і корисно!

Сьогодні 20 дітей з родин учасників бойових спробували екстремальний відпочинок у Мотузковому парку завдяки нашому дружньому партнеру ТОВ "Активна країна". 


Діти залюбки випробовували свою відвагу у проходженні цікавого маршруту над землею – їздили велосипедом між деревами, каталися влітку на санчатах, пролетіти на тролеї на висоті 10 метрів, а також насолодились чудовими краєвидами та подолали страх висоти. І саме головне - отримали море емоцій і вражень, забувши про повсякденні клопоти.
Для довідки
Перший мотузковий парк у Вінниці відкрили у минулому році. Це сучасний спортивно-розважальний комплекс для дітей і дорослих. Справжній дух пригод і високі технології в одному місці! Це ретельно продумані і ефективно працюючі комплекси з надійною страховкою, вивіреним дизайном і чіткою логістикою. У парку на бажаючих чекає чотири траси різного рівня складності загальною протяжністю 350 метрів; надійна страховка і підтримка, спеціальна квест-програма; аніматори; повітряні кульки тощо. Спробувати свої сили у мотузковому парку може кожен від 2 до 100 років. Обмежень за віком не існує!