20 учасників АТО та членів їх сімей відвідали футбольний матч Нива В - Буковина

21 квітня 2018 року за ініціативи Відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації та підтримки Президента футбольного клубу "Нива В" 20 учасників АТО та членів їх сімей відвідали футбольний матч Нива В - Буковина на центральному міському стадіоні "Локоматив".

 Футбол у нашій країні уже давно виконує соціальну місію. У непростий для держави час гра мільйонів служить одним із каталізаторів для об'єднання країни та дарує позитивні емоції під час складеної ситуації в країні.

Заходи для вказаної категорії громадян проводяться за ініціативи відділу допомоги учасників антитерористичної операції Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з метою сімейного психологічного розвантаження та популяризації сімейного дозвілля серед учасників АТО, а також членів їх сімей, в рамках виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 №123.