Для дітлахів учасників АТО знову розпочалися подорожі до аквапарку "7 океан" м. Хмельницький

За ініціативи ГО "ВА асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів" та підтримки голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія 21 квітня 2018 року розпочалися подорожі до аквапарку "7 океан" м. Хмельницький. 
375 дітей учасників АТО та членів сімей загиблих з Вінницької області отримають незабутні враження від подорожі, які заплановано до кінця травня 2018 року. Минулих вихідних за участі 82 дітей учасників АТО було здійснено перші дві поїздки, з нетерпінням чекаємо наступних!

Заходи для вказаної категорії громадян проводяться за ініціативи відділу допомоги учасників антитерористичної операції Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з метою сімейного психологічного розвантаження та популяризації сімейного дозвілля серед учасників АТО, а також членів їх сімей, в рамках виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 №123.