Президент України затвердив медалі, присвячені «25-річчю незалежності України»

Ухвалено указ Президента України №185/2016 від 29 квітня 2016 року «Про відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років незалежності України», відповідно до якого затверджено зразок медалі з метою відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежності України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету.
Ювілейна медаль виготовляється з жовтого металу. На лицьовому боці зображено профіль дівчини в українському національному вінку зі стрічками, на зворотному боці на тлі стилізованого зображення сонця – напис у чотири рядки: «25 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ». Особі, нагородженій ювілейною медаллю, вручаються медаль і диплом встановленого зразка. Ювілейну медаль носять на грудях зліва і за наявності в особи інших державних нагород України розміщують після відзнаки Президента України – ювілейної медалі «20 років незалежності України».
За детальною інформацією щодо кандидатур та термінів подання відповідних документів звертатися за адресою: 21100 м. Вінниця, вул. Соборна 70, Вінницька обласна державна адміністрація, Управління діловодства та контролю апарату облдержадміністрації, каб. 411, тел. (0432) 61-45-28.