23 жовтня 2018 року відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення у Томашпільському районі.

24 жовтня 2018 року під головуванням першого заступника голови Томашпільської райдержадміністрації В. Ставнійчука та заступника голови райдержадміністрації Н. Бандиш  відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

      На засіданні  розглядалися питання здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, забезпечення соціальних прав застрахованих осіб та наповнення бюджету Пенсійного фонду України шляхом легалізації заробітної плати та зайнятості, забезпечення гідних умов праці працюючих, необхідності сплати єдиного соціального внеску всіма суб’єктами господарювання та про нарахування найманим працівникам окремих суб’єктів господарювання району заробітної плати менше мінімального розміру за даними Томашпільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ.

За підсумками роботи  засідання робочої групи прийняті відповідні рішення.