Обмінювалися досвідом роботи у напрямку запобігання домашньому насильству з представниками фахівців соціальної сфери громад Київської області (Димерської, Васильківської, Глевахівської, Томашівської).

Сьогодні обмінювалися досвідом роботи у напрямку запобігання домашньому насильству з представниками фахівців соціальної сфери громад Київської області (Димерської, Васильківської, Глевахівської, Томашівської). Під час робочої зустрічі йшлося про розширення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб,
які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у 2021 році за рахунок коштів державної субвенції.
До відома:
В області функціонують
 Обласний притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Притулок розрахований на 30 ліжко-місць, у ньому є можливість розташування жінок з інвалідністю.
 Центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками (модель Барнахус).
Модель Барнахус — це спеціалізований заклад, для проведення допиту в середовищі, дружньому до дитини та в умовах, які мінімізують наслідки її травматизації, а також надання комплексної соціальної, психологічної, правової, медичної та інших видів допомоги дітям — потерпілим та свідкам у провадженнях щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з насильством.
Цілодобова обласна «Лінія довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі - 0 800 75 04 75.
 

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")