У Вінницькій області відбувся V фестиваль рівних прав та можливостей «INFEST»

У Вінницькій області п’ятий рік поспіль проходить Фестиваль рівних прав та можливостей «INFEST». Цьогоріч він традиційно зібрав у своєму широкому колі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадського сектору.
На порядок денний винесли питання «Жінки, мир, безпека». Спільно працювали над розробкою завдань та заходів для включення їх до обласного плану.
Домінуючий вектор уваги спрямували на врахування у місцевому плані дій принципу забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
Цікавим та корисним для учасників/ць заходу стало ознайомлення з методологією ненасильницького спілкування. Також під час фестивалю розглянули та обговорили виклики, спричинені пандемією COVID-19.
Фестиваль «INFEST» став міцною комунікативною платформою для обговорення порядку денного «Жінки, мир, безпека», напрацювання проекту локального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 в області.
Захід проведено Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською спілкою «Інститут Місцевої Демократії «Відкрите суспільство».
!!!Звертаємо увагу!!!
У Вінницькій області функціонує «Лінія довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, за якою безкоштовно можна отримати інформаційно-консультативні послуги. У разі необхідності, телефонуйте 0 800 75 04 75.
 

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")