Як інтегрувати гендерні підходи в стратегічні документи громади?

Про це йшлося під час базового тренінгу «Ґендерно орієнтоване бюджетування», що відбувся 10 жовтня 2019 року на замовлення Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації у м. Вінниця. Захід проведено громадською організацією «Інститут Місцевої Демократії «Відкрите суспільство».

Участь у навчанні взяли уповноважені особи (координатори) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі в об’єднаній територіальній громаді.

Під час проведення заходу розглянуто низку питань, зокрема питання цільового підходу в управлінні, а також бюджетування, орієнтованого на результат. Крім того, корисною для учасників/учасниць тренінгу стала практична вправа «Гендерні маркери», під час якої колеги мали змогу обмінятися досвідом.

Особлива увага тренера, серед іншого, спрямовувалася на розуміння того, що саме ґендерний аналіз є основою ґендерно орієнтованого бюджетування, що створює підґрунтя для впровадження принципу рівних можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах та забезпечує сталий розвиток суспільства.

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")