У Тульчині на Вінниччині проведено тренінг з протидії торгівлі людьми.

Департаментом соціальної та молодіжної політики  Вінницької обласної державної адміністрації 23 травня 2019 року у Тульчинському районі проведено тренінг на тему: «Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми».

Метою заходу було підвищення рівня компетентності  осіб відповідальних за реалізацію державної  політики у сфері протидії  торгівлі людьми міських рад обласного значення  щодо впровадження проактивного підходу  до ідентифікації постраждалих осіб  від торгівлі людьми на місцевому рівні.

Особливу увагу на тренінгу було приділено застосуванню на практиці індикаторів для ідентифікації постраждалих  осіб  від торгівлі людьми та організації інформаційних заходів на місцевому рівні, спрямованих на поширення інформації щодо надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

У навчанні взяли участь члени міжвідомчої ради Тульчинської райдержадміністрації, а також представники Тульчинської та Шпиківської ОТГ.

Проводила тренінг:  головний спеціаліст  відділу сім’ї, гендерної політики та протидії  торгівлі людьми управління сімейної політики  та оздоровлення Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  Любов Никодим. 

 Підтримка сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми

 

Адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе,7 
(адміністративна будівля "Книжка")