Анонс:
       

Новини районів

оберіть на мапі необхідний район

всі новини

Архів новин


Проект карти госпітальних округів Вінницької області

23.01.2017 |
Вінницька обласна державна адміністрація інформує, що в результаті опрацювання додаткових пропозицій районних державних адміністрацій та районних рад підготовлено проект схему формування госпітальних округів.
Проект, сформований на підставі пропозицій районних державних адміністрацій та районних рад, додається.
Слід зазначити, що в запропонованій схемі не визначено центри госпітальних округів (крім Вінницького) у зв’язку з окремим пропозиціями Шаргородського, Немирівського і Гайсинського районів та Гайсинської міської Ради.
Одночасно, обласна державна адміністрація звертає увагу, що типи лікарень будуть визначені лише при прийнятті відповідного Положення, затвердженого Міністерством охорони здоров’я України, та визначення критеріїв їх роботи.
Крім того, повідомляємо, що остаточне вирішення питання будуть приймати госпітальні ради, які будуть утворені на місцях.

Додатки:

Барська_РДА.docБарська_РДА.docБершадська_РДА.docБершадська_РДА.docГайсинська_міська_рада.pdfГайсинська_міська_рада.pdfГайсинська_райрада.docГайсинська_райрада.docГайсинська_РДА.docГайсинська_РДА.docІллінецька_РДА.docІллінецька_РДА.docКалинівська_РДА.docКалинівська_РДА.docКрижопільська_РДА.docКрижопільська_РДА.docЛиповецька_РДА.rtfЛиповецька_РДА.rtfЛітинська_РДА.docЛітинська_РДА.docОратівська_РДА.docОратівська_РДА.docПіщанська_РДА.docПіщанська_РДА.docТеплицька_РДА.docТеплицька_РДА.docТомашпільська_РДА.docТомашпільська_РДА.docЧернівецька_РДА.docЧернівецька_РДА.docШаргородська_РДА.docШаргородська_РДА.doc