ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.


Форма запиту: Форма.doc


Наказ від 23 вересня 2013 року №40 "Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації,
розпорядником якої є управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації"


1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

2. Інформація про прізвища, імена та по батькові, службові номери засобів зв’язку начальника управління, заступника начальника та начальника відділу релігій управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

3. Інформація про основні завдання та нормативно-правові засади діяльності управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації
- Структура управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Наказ та внутрішній розпорядок управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Положення про управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Наказ та розподіл обов'язків між начальником та заступником начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

4. Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації.
- Оформлення запиту на інформацію.

5. Графік особистого прийому громадян начальником та заступником начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

6. Інформація про наявність вакантних посад державних службовців в управлінні у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

7. Паспорт бюджетної програми.

8. Про затвердження переліку видів публічної інформації, яка знаходиться у володінні управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.

9. Реєстр публічної інформації.

10. Звіти у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.
- Інформаційно-довідкові матеріали про стан міжнаціональних відносин та забезпечення прав національних меншин Вінницької області.
- Звіт про стан та тенденції розвитку релігійної ситуації та державно-церковних відносин на Вінниччині.

11. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

Звіт щодо задоволення запитів на інформацію

Перелік правових актів, якими керується управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації

12. Накази начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації.