Інформація про проведення організаційної, фізкультурно – оздоровчої та спортивної роботи упродовж 06 - 12 листопада 2017 року

В завершальному матчі 2017 року, який нещодавно відбувся у Вінниці, «Нива-В» поступилася ФК «Львів» з рахунком 1:2

ВІННИЦЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

21050,  м. Вінниця,   Монастирська (Володарського), 47

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про проведення організаційної, фізкультурно – оздоровчої

та спортивної роботи упродовж  06 - 12 листопада 2017 року:

1. Розпочато роботу зі складання річної звітності №5-ФК (ДЮСШ).
  2. Продовжено роботу щодо формування календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Вінницької області на 2018 рік.
  3. Заступник начальника управління Олександр Олійник взяв участь з засіданні конкурсної комісії відділення НОК України у Вінницькій області з визначення «Кращого спортивного журналіста».
  4. Підготовлено проект рейтингу з визначення кращих обʼєднаних територіальних громад Вінницької області з організації фізкультурно-спортивної роботи.
  5. 10.11.2017 проведено засідання колегії управління.
  6. 10.11.2017 взяли участь у нараді під головування голови обласної Ради Антолія Олійника з приводу участі у виїзному засіданні «Клубу голів ОТГ».
  7. 7. За період з 06 по 12.11.2017 2017 року проведено 3 обласних спортивних заходів, спортсмени Вінниччини взяли участь у 9 всеукраїнських змаганнях.

1. Обласні змагання – 3:

8.1. 11.11.2017 в м. Вінниця відбувся чемпіонат області з боротьби сумо. За підсумками змагань сформовано збірну команду області. У змаганнях взяло участь  чотири території, загальна кількість учасників понад 90 спортсменів. Чемпіонами  змагань стали Павло Мельничук, Ганна Гаврищук, Валерія Колесник, Андрій Рудницький.

8.2. Вінницька обласна організація ФСТ « Україна» завершила проведення змагань ХІ Міжгалузевої Спартакіади ФПО. В змаганнях прийняли участь 18 команд галузевих обкомів профспілок. Загальна кількість учасників ІІІ етапу змагань 593 учасника, на ІІ етапі змагань на рівні галузевих профспілок брали участь 1140 чол. в змаганнях І етапу в колективах більше 11 тисяч. Підсумкова таблиця ІІ етапу додається. На першому місці - профспілка охорони здоровʼя, на другому – освіти і науки, на третьому місці – агрегатний завод.

8.3. Чемпіонат області з шашок – 100 серед юнаків і  дівчат у різних вікових категоріях. У змаганнях прийняло участь шість територій, загальна кількість 65 учасників. Переможцями стали Дмитро Крилецький та Катерина Масенко (Бершадський район), Михайло Батунін МДЮСШ №6 м.Вінниця.

1. Всеукраїнські заходи - 9:

9.1. 07-12.11.2017 в м. Запоріжжя пройшов чемпіонат України зі стрибків у воду серед молоді. Вінничанин Павло Чудін у синхронних стрибках з 10 метрової вишки здобув срібну медаль змагань.

9.2. 07-09.11.2017 в Житомирі відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років. В змаганнях брали участь вінничани.

9.3. 07-09.11.2017 в м.Львів був проведений осінній чемпіонат України з велоспорту (трек) серед чоловіків і жінок, юнаків і дівчат.

Нагороди виборювали 240 найсильніших велосипедистів національного рівня, які представляли збірні команди 10 областей України. Змагання проводились за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації велосипедного спорту України та Львівської обласної федерації велосипедного спорту.

В змаганнях брали участь вінничани. Андрій Чернявський та Владислав Кремінський  здобули низку нагород різного ґатунку.

9.4. 10-12.11.2017 у Миколаєві пройшов Кубок України з боротьби греко-римської серед юніорів. В загальнокомандному заліку збірна команда області посіла друге місце. В індивідуальних змаганнях у своїх вагових категоріях срібну медаль виборов Ілля Бугаєв (Вінниця-Гайсин), треті місця у Валентина Миронюка (Вінниця-Жмеринка) та Ігоря Бичкова (Вінниця-Жмеринка).

9.5.  В завершальному матчі 2017 року, який нещодавно відбувся у Вінниці, «Нива-В» поступилася ФК «Львів» з рахунком 1:2, що дозволило їй посісти 4 місце у групі «А» другої ліги чемпіонату України з футболу. Змагання продовжуватимуться 31 березня наступного року.

9.6. 06.11.2017 в м. Біла Церква відбувся чемпіонат України з плавання у 25 - метровому басейні, в якому взяв участь Майстер спорту України Олексій  Хникін. Він здобув золоту медаль змагань на дистанції 50 метрів дельфіном і посів друге місце на дистанції 100 метрів вільним стилем та був пʼятим в абсолютній першості.

9.7. 10 – 11 листопада «МХП-Вінниця» провів два матчі із чинним чемпіоном України – харківським «Локомотивом».  У перший день змагань команда Васифа Талібова дала справжній бій незмінним чемпіонам України і поступилася лише в останній, п’ятій партії – 2:3. Ця гра тривала майже дві години. Таким чином «МХП-Вінниця» набрала з трьох одне очко, яке нараховується за мінімальну поразку.

Наступного дня гра склалася не так вдало для нашої команди – вона програла з рахунком 1:3. Вінничани виграли лише важку третю партію (28:26), після чого харків’яни впевнено завершили четвертий сет (18:25). За набраними очками «Локомотив» випередив наших волейболістів.
          9.8. Четвертий тур суперліги провела інша вінницька чоловіча команди «Серце Поділля». У Львові вона двічі із однаковим рахунком 0:3 поступилася місцевому клубу «Барком-Кажани», діючому срібному призеру України.

9.9. 09.-12.11.2017 в м.Нетішин Хмельницької області відбувся  Всеукраїнські змагання зі скелелазіння  серед юнаків та дівчат , юніорів та юніорок.  Переможцем став Роман Панчелюга у вправах на швидкість і трудність, а Олена Бондарева виборола друге місце у вправах на швидкість та трудність.

1. Інша інформація - 3:

10.1. Стало відомим ім’я кращого спортсменом жовтня на Вінниччині. Як і у квітні цього року, ним став 17-річний дзюдоїст з Іллінців Марат Крижанський. Він отримає традиційний грошовий сертифікат відділення НОК України Вінницької області на три тисячі гривень.

Марат Крижанський наприкінці жовтня виступав у м. Копер (Словенія) на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років. Представник Вінницького організації спорттовариства «Спартак» виграв усі чотири поєдинки і став чемпіоном!

10.2. 8 листопада, у Вінниці було підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ «Україна олімпійська» (2017 рік). Захід відбувся в офісі обласного відділення НОК України.

Конкурс провели спільними зусиллями з обласним осередком Асоціацією спортивних журналістів. Були представлені спортивні журналісти і ЗМІ з Вінниці, Козятина, Хмільника і Вінницького району.  Місця у номінаціях визначалися таємним голосуванням 8 членів журі. Серед них були спортивні керівники та «акули пера і мікрофона»: голова відділення НОКУ дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін, заступник начальника спортуправління ОДА Олександр Олійник, заступник голови обласної ради ветерані спорту Георгій Самков, голова обласного осередку Асоціації спортивних журналістів України Іван Лозовський, спортивний оглядач ТРК «Вінниччина» Віталій Бондарєв та ін.

Лауреатами обласного етапу стали:    Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту): 1 місце – «Подільська зоря» 2 місце – «RIA» 3 місце – «Місто»;   Найкраща спортивна газета року: 1. «Вболівальник»;   Найкраща циклічна спортивна теле- і радіопрограма: 1. Передача «Овертайм» на ТРК «Вінтера»  2. Передача «Спорт-експрес» на радіо «Місто над Бугом» 3. Авторський відеопроект «Вінницький футбол»;   Найкраще електронне видання (відділ спорту): 1. Сайт «Власно інфо» (відділ спорту);   Найкращі спортивні журналісти: 1. Іван Лозовський («Новини Вінниччини», книга з історії важкої атлетики на Вінниччині).  2. Олег Федченко («Вболівальник»). 3. Володимир Шафір (посмертно, сайт «Власно інфо»);   Дебют в спортивній журналістиці:1. Алла Кондратович (спортивний оглядач вінницького обласного радіо).   Нагородження лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ «Україна олімпійська» (2017 рік) відбудеться під час звітної Асамблеї обласного відділення НОКУ, яка відбудеться 23 листопада у конференц-залі готелю «Поділля» об 11:00 годині.

10.3. У с. Шляхова завершено реалізацію проекту «Міні-футбол для жителів громади – круглий рік». Тут реконструювали спортивний майданчик під міні-футбольну площадку з штучним покриттям. Поруч спортивного майданчика облаштовано сучасний стадіон, його нова назва «Шляхова Арена».

Загальна вартість проекту по облаштуванню міні-футбольної площадки становить 1 млн. 418 тис.грн. На реалізацію проекту залучено кошти з обласного, районного та сільського бюджетів. Але більшу частину фінансового ресурсу на проведення робіт надало місцеве сільськогосподарське підприємство ТОВ «Світанок-Агросвіт».

Ремонтні роботи проведено за європейськими технологіями, побудовано сучасну роздягальню, облаштовано душову кімнату.