Інформація про проведення організаційної та спортивної роботи упродовж 25 вересня по 01 жовтня 2017 року

21050,  м. Вінниця,   Монастирська (Володарського), 47

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про проведення організаційної та спортивної

роботи упродовж 25 вересня по 01 жовтня 2017 року:

За період з 25 вересня по 01 жовтня 2017 року проведено 5 обласних спортивних заходів, спортсмени Вінниччини взяли участь у 5 всеукраїнських та 5 міжнародних змаганнях.

1. Обласні змагання – 5:

1.1. 30 вересня в м.Віниця на стадіоні ЦПКіВ відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 року народження і молодші. В змаганнях прийняли участь 270 спортсменів з 16 територій. Під час змагань відібрано склад збірної області на чемпіонат України.

1.2. з 30 вересня по 01 жовтня в м.Тульчин в спортивному залі ДЮСШ відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2002-2004 років народження. В змаганнях прийняли участь 91 спортсмен з 8 територій. Командні місця:

- серед юнаків – 1м. Тростянецький район, 2м. м.Хмільник, 3м. Тульчинський район;

- серед дівчат – 1м. м.Вінниця, 2м. Тростянецький район, 3м. м.Хмільник.

1.3.  з 29 вересня по 01 жовтня в м.Вінниця в спортивному залі ЦМС відбувся чемпіонат області з боксу серед чоловіків до 22 років. В змаганнях прийняли участь 90 спортсменів з 8 територій. Під час змагань відібрано склад збірної області на чемпіонат України.

1.4. з 29 вересня по 01 жовтня в м.Вінниця в спортивному залі МДЮСШ з баскетболу відбувся чемпіонат Вінницької області з баскетболу серед дівчат 2004 року народження. В змаганнях прийняли участь 3 команди. Командні місця: 1м. – м.Вінниця 1, 2м. – Барський район, 3м. – Вінниця 2.

1.5. з 30 вересня по 01 жовтня в м.Немирів в спортивному комплексі відбувся чемпіонат Вінницької області з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. В змаганнях прийняли участь 65 спортсменів з 7 територій. Командні місця:

1м. Немирівський район, 2м. м.Вінниця, 3м. Піщанський район.

1. Всеукраїнські заходи - 7:

2.1. з 29 вересня по 01 жовтня спортсменка м.Бар Мазур Дарина прийняла участь в етапі Кубка України з лижоролерів в м.Конотоп Сумської області. Спортсменка посіла такі місця:

- крос 4 км. – 2 місце;

- класика 7,5 км. – 4 місце;

- вільний стиль 7,5 км – 6 місце

- за сумою 3-х видів – 4 місце.

2.2. З 28 по 29 вересня в м.Дніпро відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження, в якому прийняло участь 786 учасників з 23 територій в тому числі 10 спортсменів з Вінницької області. Гуменчук Анастасія посіла 2 місце в семиборстві, а Колєснік Богдан 3 місце в штовхані ядра.

2.3. З 28 вересня по 01 жовтня в м.Мукачево Закарпатська область відбувся чемпіонат України з велоспорту (багатоденна гонка), в якому прийняло участь 5 спортсменів з Вінницької області. Збірна команда область посіла 7 загальнокомандне місце.

2.4. З 29 вересня по 01 жовтня в м.Житомир відбувся відкритий абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате (розділ куміте) серед чоловіків та жінок, молоді, юнаків та дівчат. В змаганнях прийняло участь 174 спортсмени з 12 регіонів держави. В загальнокомандному заліку Вінницька область посіла 3 місце. В особистому заліку:

- Дузяк Анастасія (м.Ладижин) – 1 місце серед молоді та 2 місце серед жінок;

- Сас Анна (м.Козятин) - 2 місце серед молоді та 3 місце серед жінок;

- Кубайчук Юрій (м.Козятин) - 3 місце серед молоді;

- Козачковська Ірина (м.Вінниця) – 1 місце серед дівчат;

- Рекун Юлія (м.Ладижин) – 3 місце серед дівчат.

2.5. 30 вересня в м.Хмельницький відбувся чемпіонат України з боротьби Кураш серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок. Спортсмени Вінницької області здобули:

- Гаврищук Анна – 1 місце серед жінок;

- Нікітінська Олена – 2 місце серед жінок;

- Даіаурі Важа – 2 місце серед чоловіків.

2.6. З 29 вересня по 01 жовтня в м.Житомир відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з веслування на байдарках і каное, присвячений МСУМК Ліміновичу С. В змаганнях прийняло участь 400 спортсменів, з яких 40 спортсменів Вінничан. В особистому заліку наші спортсмени посіли такі місця:

- Ляховський Станіслав – 1 місце на 200 метрів та 2 км.;

- Вернигора Олександр - 3 місце на 200 метрів;

- Мартинова Світлана - 3 місце на 2 км.

2.7. З 28 вересня в м.Вінниця розпочався Всеукраїнський дитячий турнір з шашок – 100 «Вінницькі фонтани» На турнір приїхали 22 кращих шашкісти України з 5 областей держави.

1. Міжнародні змагання - 3:

3.1. з 30 вересня по 01 жовтня в м.Варшава (Польща) відбувся міжнародний турнір з дзюдо «Warsaw Judo Open» вихованець ВОКДЮСШ «Спартак» Марат Крижанський у ваговій категорії до 81 кг. Здобув 6 перемог та посів 3 місце серед 49 учасників.

3.2. з 29 вересня по 01 жовтня в м.Стрий Львівської області відбувся Х Міжнародний турнір з боротьби греко-римської серед юнаків «Кубок Довбуша», в якому прийняло участь 284 учасників з 7 країн. Спортсмени Жмеринської МДЮСШ під керівництвом тренера Рафи А.А. здобули 2 нагороди:

- Вдовін Богдан – 1 місце;

- Гаврилюк Дмитро – 3 місце.

Ще 3 спортсмени – Євген Толкач та Олександр Буєвський та Оскар Головатюк посіли 5 місця.

3.3. з 29 вересня в м.Казань (Росія) розпочався чемпіонат світу з Ушу, в якому приймає участь 900 учасників з 60 країн світу, які будуть змагатись у за звання найсильніших у 2-х основних дисциплінах Ушу: Таолу (демонстраційний вид) та Саньда (контактні поєдинки). В змаганнях приймають участь 2 спортсмени з Вінниччини.