Інформація про проведення організаційної та спортивної роботи упродовж 28 серпня-03 вересня 2017 року

21050,  м. Вінниця,   Монастирська (Володарського), 47

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про проведення організаційної та спортивної

роботи упродовж 28 серпня-03 вересня 2017 року:

1. Гостями Ладижина, Бершаді, Теплика та Тростянця був бронзовий призер чемпіонату України серед чоловічих команд суперліги сезону 2016-2017 років волейбольний клуб "МХП-Вінниця" та молодіжна  збірна  команда Вінницької області  волейбольно-спортивний клуб  "МХП – Вінниця - 2"(фарм-клуб основної команди). Під час перебування в цих містах молодіжна збірна команда області зіграла товариські зустрічі з місцевими командами. А основна команда показала майстер-класи, які подивилися вболівальники та любителі волейболу.

Під час перебування у  м. Тростянці,  голова Вінницької обласної державної адміністрації  Валерій Коровій  вручив посвідчення майстрів спорту України гравцям волейбольного клубу "МХП-Вінниця" за зайняте третє місцечемпіонаті України серед чоловічих команд суперліги.

1. Продовжено підготовку до відзначення Дня фізичної культури і спорту.
  2. 08.2017 взяли участь у засіданні виконкому обласного відділення НОК України у Вінницькій області.

1. 08.2017 начальник управління Сергій Чернявський взяв участь у нараді щодо реалізації проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського союзу.
  2. 08.2016 провели засідання обласної комісії з присвоєння тренерських категорій.
  3. За період з 28 серпня по 03 вересня 2017 року проведено 5 обласних спортивних заходів, спортсмени Вінниччини взяли участь у 4 всеукраїнських та 2 міжнародних змаганнях.

1. Обласні змагання – 5:

7.1. 02.09.2017 у Вінниці відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. У змаганнях взяли участь 28 спортсменів. У командному заліку на першому місці м. Вінниця, друге та третє місця відповідно посіли спортсмени ОДЮСШ «Колос» та Жмеринського району. В особистому заліку у своїх вагових категоріях перемогу святкували  Роман Андрощук, Максим Гайдамака, Любов Кураченко, Леся Аркуша, Вікторія Базюк.

7.2. Нещодавно у Вінниці пройшов чемпіонат області зі стрільби кульової серед спортсменів 1997 року народження і молодших. У переважній більшості перемогу святкували спортсмени м. Вінниця.

7.3. Нещодавно у м. Вінниця відбувся фінал обласних сільських спортивних ігор 2017 року, які проводились під патронатом голови облдержадміністрації Валерія  Коровія та присвячені Дню незалежності України. Протягом двох днів команди сільських та селищних громад Вінниччини змагалися за спортивну першість з малого футболу, волейболу серед жінок та чоловіків,  армспорту, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, перетягування канату і шашок.

В змаганнях взяли участь 24 команди, 419 учасників.

Переможцями та призерами фінальних змагань серед районів стали: Козятинський район – І місце, ІІ та ІІІ місця відповідно посіли Крижопільський та Жмеринський райони.

Переможцем  та призерами в командному заліку серед сільських (селищних) рад стали: І м. – Браїлівська селищна рада Жмеринського району;

ІІм. – Чечелівська сільська рада Гайсинського району;

ІІІм. – Березівська сільська рада Чернівецького району.

7.4. У вересні жіноча команда Вінницької ДЮСШ Блохіна-Бєланова стартує у Чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд Першої ліги. На передодні цієї події представниці цього клубу здобули перемогу на обласному рівні.

Срібло здобула "Астарта" (Хмільник), бронзу - ДЮСШ Тиврова.

Кращим гравцем турніру визнали 14-річну центральну пів захисницю Юлію Христюк. Вона забила вісім м'ячів.

`        7.5. Нещодавно в Піщанці відбувся відкритий обласний шаховий турнір «Піщанка-2017» присвячений 26-й річниці незалежності України.

В змаганнях брали участь шахісти з Вінниці, Козятина, Калинівки, Крижополя, а також провідні гравців Одеської та Житомирської областей.

На старт турніру вийшло 34 спортсмени, серед яких були діти, ветерани шахів та жінки. Переможцем змагань став Віктор Гудок з м. Вінниця, друге місце у вінничанина Володимира Шпиркіна - 6,5 очок. Третім став наш земляк Дмитро Денисов – 6,5 очок.

Перший приз серед юнаків здобув Богдан Чорний (учень Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – гімназія»), серед ветеранів, учасник з м. Кодима Одеської області Сергій Сіроштан, серед жінок - Уляна Фільченкова (учениця Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – гімназія»)

1. Всеукраїнські заходи - 4:

8.1. 28-31.08.2017 в м. Коростишів Житомирської області пройшов чемпіонат України з радіоспорту. В змаганнях брали участь вінничани.

8.2. 29.08.2017 року в м. Біла Церква завершився Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської на призи Заслуженого тренера України О.Корванта.  В змаганнях брали участь вінничани, які здобули 4 медалі різного ґатунку, в тому числі: срібна нагорода у Владислава Паламарчука (вагова категорія 130кг.), бронзові медалі у Ігоря Бичкова (66 кг.), Дениса Кучмея (75 кг.) та Іллі Бугаєва (85 кг.). Почесне 5 місце посів Артем Заморський.

8.4. У неділю, третього вересня, вінницька «Нива-В» приймала «Буковину» (Чернівці). Матч пройшов в рамках 10-го туру чемпіонатуУкраїни з футболу (друга ліга) та закінчився з рахунком 1:1.

1. Міжнародні змагання - 2:

9.1. 27.08-01.09.2017р. м. Коблево (Миколаївська область) відбувся  чемпіонат Європи з універсального бою. Переможцями і призерами стали: серед дорослих Віктор Гунько-1м, Леонід Горенко-1м, Володимир Катихін-1м, Максим Кулик-3м; серед юніорів 16-17 років Владислав Коваль - Ім, Дмитро Острочеревий - 2м.

9.2. 30.08.2017 у Тайбеї (Тайвань) завершилась літня Універсіада. Вінничанка, легкоатлетка Олена Колесниченко здобула бронзову нагороду з бігу на дистанцію 400 метрів з бар'єрами.

1. Інша інформація - 1:

10.1. 29 серпня 2017 року у м. Вінниця в приміщенні СДЮШОР з хокею нaтрaві «Олімпія» під головування Павла Хникіна відбувся черговий виконком відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

У засіданні брали участь всі члени виконкому та Почесний член НОК України Федір Новік. На порядку денному розглядались важливі питання, серед яких і визначення кращого спортсмена серпня. Ним стала легкоатлетка Олена Колесниченко, яка традиційно отримає грошову винагороду розміром 3000 грн.

Таке визнання стало можливим завдяки здобутій бронзовій нагороді у бігу на 400м з бар’єрами на Всесвітній літній Універсіаді, яка нещодавно проходила у Тайбеї.

Особливо приємним моментом виконкому було нагородження Подякою НОК України та сувенірною продукцією, найдосвідченішого члена виконкому – Володимира Юр’єва за значний внесок у розвиток та популяризацію Олімпійського руху на Вінниччині та з нагоди 70-річчя.