Інформація про проведення організаційної та спортивної роботи упродовж 03-09 липня 2017 року

8-9 липня в Калинівці відбулися змагання з дріфтингу. На майданчику аеродрому понад 50 кращих дріфт-пілотів України та області змагалися за перемогу.

ВІННИЦЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

21050,  м. Вінниця,   Монастирська (Володарського), 47

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про проведення організаційної та спортивної

роботи упродовж 03-09 липня 2017 року:

1. Розпочато підготовку до відзначення Дня фізичної культури і спорту.
  2. Проведено засідання обласної комісії з присвоєння тренерських категорій.
  3. 05.07.2017 начальник управління Сергій Чернявський разом з головою обласного відділення НОК України у Вінницькій області Павлом Хникіним здійснив відрядження до Барського району з метою участі в проведенні «Олімпійського літа».
  4. 06.07.2017 заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк зустрівся з колективом управління ФКтаС ОДА.
  5. 07.07.2017 року проведено чергову колегію управління.
  6. За період з 03 по 09.07.2017 проведено 3 обласних спортивних західів, спортсмени Вінниччини взяли участь у 8 всеукраїнських та 2 міжнародних змаганнях.

1. Обласні змагання – 3:

7.1. 08-09.07.2017 в м. Козятин пройшов обласний турнір з шахів «Козятин-8, 2017», 8-й етап Кубку області. В змаганнях взяли участь представники 5 областей держави, 10 територій області. Переможцем став Любормир Міхалець з Хмельницького.

7.2. 08-09.07.2017 в Ладижині був проведений особистий чемпіонат області з веслування академічного. В змаганнях домінували спортсмени м. Ладижина.

7.3. 08-09.07.2017 у Вінниці відбувся чемпіонат області з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни». На п'єдистал пошани в переважній більшості піднімались спортсмени м. Вінниця, учні обласної СДЮСШОР з веслування ім. Ю.Рябчинської та Вінницької МДЮСШ №2. За підсумками змагань сформовано збірну команду області.

1. Всеукраїнські заходи -8:

8.1. 03-08.07.2017 в м. Харків відбувся чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту.Збірна команда Вінницької області посіла почесне 4 місце з 16 регіонів України.

8.2. 03-04.07.2017 у Львові пройшов чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікових груп «D». В змаганнях брали участь вінничани.

8.3. 06-09.07.2017 в м. Южне Одеської області був проведений Кубок України з пляжного гандболу серед чоловічих команд. В змаганнях брали участь вінничани. Команда вінницьких спортсменів була шостою з 10 команд-учасниць.

8.4. 8-9 липня в Калинівці відбулися змагання з дріфтингу. На майданчику аеродрому понад 50 кращих дріфт-пілотів України та області змагалися за перемогу. Крім досвідчених пілотів Олександра Грінчука, Микити Лук'янова, Віталія Нікіфорова змагалися і новачки, які склали належну конкуренцію іменитим суперникам.

8.5. 5-8 липня у Кропивницькому на стадіоні «Зірка» відбувся головний національний старт сезону – чемпіонат України з легкої атлетики і командний чемпіонат з багатоборств.

У змаганнях візяли участь 537 атлетів з 24 регіонів України та спортсмени Молдови, Грузії та Ізраїля. За підсумками змагань визначився склад збірної України, яка 4-13 серпня у Лондоні (Велика Британія) візьме участь в чемпіонаті світу.

В чемпіонаті брали участь вінничани. Збірна Віниччини у багатоборствах посіла 3 загальнокомандне місце. Дмитро Шепітко посів – 2 місце та вперше виконав норматив Майстра спорту України.

Нажаль, невдало виступила в чемпіонаті України посівши лише 21 місце з 24 команд.

Олена Колесниченко виконала норматив на участь в чемпіонаті світу з бігу на 400 м з/б.

8.6. На чемпіонаті України з веслування, що завершився у Дніпрі п'ятого липня, вінницькі спортсмени на різних дистанціях завоювали вісім медалей, в тому числі три золотих, три срібних та дві бронзові.

"Золото" здобули Павло Жмуцкий, Дмитро Костишин на байдарці-четвірці на 1000 метрів. Віталій Голюк і Денис Лохманюк на байдарці-четвірці і вони ж на байдарці-двійці на 500 метрів. "Срібло" здобув Артем Слободянюкна байдарці-четвірці на 1000 метрів; Д.Костишин та Д.Лохманюк на байдарці-четвірці на 500 метрів, а також вони ж на байдарці-двійці на 500 метрів. "Бронзу" здобули Сергій Кравчук на байдарці-двійці на 500 метрів та Д.Костишин та Д. Лохманюк на дистанції 200 метрів байдарці-двійці.

8.7. 07.07.2017 у Львові завершився літній чемпіонат України зі стрільби кульової серед дорослих спортсменів. В змаганнях брали участь вінничани, команда посіла 3 місце серед 20 регіонів держави, спортсмени вибороли 9 золотих, 18 срібних та 5 бронзових нагород. Чемпіонами у різних дисциплінах стали: Денис Мустафаєв, Павло Сидорук, Павло Крепосняк, Леся Лесків, Олеся Чайка та Світлана Огер.

8.8. 07-11.07.2017 в Чернівецькій області був проведений особистий чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед спортсменів різних вікових груп. В змаганнях брали участь вінничани.

1. Міжнародні змагання - 2:

9.1. З 30.06 по 04.07.2017р. в Словакії пройшов Чемпіонат світу серед юнаків і дівчат зі спортивної радіопеленгації в категоріях Ч14,Ж14,Ч16,Ж16. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 14 країн.

В складі національної збірної команди України взяли участь пʼять спортсменів з Вінниці: Дремлюга Максим, Гевчук Богдан-Ч16; Ляхович Володимир-Ч14; Солоненко Аліна, Солонина Мирослава-Ж14.

Вінничани здобули 11 медалей: Дремлюга Максим - 1 золота, 1 срібна (в командному заліку); Гевчук Богдан - 1 золота, 1 срібна (в командному заліку); Ляхович Володимир - 1 срібна, 1 бронзова медалі (в командному заліку); Солоненко Аліна - 1 бронза (в особистому заліку), 2 срібні (в командному заліку); Солонина Мирослава - 2 срібні медалі (в командному заліку).

9.2. 07-08.07.2017 в м.Редеуце (Румунія) відбувся міжнародний турнір з боротьби греко-римської. В змаганнях брали участь спортсмени Греції, Швеції, Молдови, Румунії. Україну у ваговій категорії до 84 кг. представляв вінничанин Ілля Бугаєв, якій здобув золоту медаль турніру.

1. Інша інформація - 3:

10.1. 15-16 липня 2017 року відбудеться чемпіонат України з авіамодельного спорту з класів копії та півкопії. Змагання будуть проходити на аеродромі старого аеропорту. Початок о 10:00.

10.2. 2 липня на харківському стадіоні “Арсенал” у 3-му колі Чемпіонату УЛАФ (американський футбол) 2017 зустрілись місцеві “Атланти” та гості “Вінницькі Вовки”.

Фаворитами цього матчу були більш титуловані та досвідченіші господарі, які цього року підсилились американським тренером та легіонером-американцем, але наша команда дала гарний бій і заслужено перемогла.

10.3. ЛАДИЖИНСЬКИЙ СПОРТКОМПЛЕКС «АКАДЕМІЧНЕ ВЕСЛУВАННЯ» РЕМОНТУВАТИМУТЬ В РАМКАХ РОЗВИТКУ ОТГ.

Спортивний комплекс з академічного веслування ДЮСШ №2 м. Ладижин на Вінниччині буде відремонтовано у рамках цьогорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Проект передбачає проведення внутрішніх ремонтних робіт в будівлі спортивного комплексу «Академічне веслування» по провулку Береговий, 9 та придбання одиночного човна для занять академічним веслуванням. Загальний бюджет проекту складає 162 тисячі гривень. З обласного бюджету планується виділити фінансування у розмірі 60 тисяч гривень, співфінансистом для реалізації проекту виступила компанія-власник Ладижинської ТЕС — ДТЕК, яка надасть для реалізації проекту 102 тисячі гривень.