Інформація про проведення організаційної та спортивної роботи упродовж 26 червня – 02 липня 2017 року

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

роботи упродовж 26 червня – 02 липня 2017 року:

1. 27.06.2017 року начальник управління С.Чернявський взяв участь в заході ОДА за участю голови ОДА В.Коровія та голови обласної Ради О.Олійника щодо відзначення «Дня Конституції України».
  2. 30.06.2017 року начальник управління С.Чернявський взяв участь у засіданні сесії обласної Ради.
  3. Продовжено підготовку до чергової колегії управління.
  4. За період з 26.06 по 02.07.2017 проведено 1 обласний спортивний захід, спортсмени Вінниччини взяли участь у 7 всеукраїнських та 4 міжнародних змаганнях.

1. Обласні змагання – 1:

5.1. 27.06.2017 року на стадіоні ЗОШ№35 м. Вінниця проходили фінальні змагання Першості Вінницької ОО ФСТ "Україна" по футболу серед юнаків 2006/07 років народження. У фіналі зустрілися команда ДЮСШ "Темп" 2006 р.н. (тренер Маліновський Д.Й.) та команда ДЮСШ "Темп" 2007 р.н. (тренер Самолюк О.С.). Чемпіоном стала команда тренера Маліновського Д.Й.

Всього в Першості взяли участь 6 команд, 105 учасників.

1. Всеукраїнські заходи -7:

6.1. 23-26 травня у м.Знаменка Кіровоградської області відбувся чемпіонат України з радіоспорту. Спортсмени Вінниччини в кількості 14 осіб вибороли: в особистому заліку 4 золотих, 3 срібних, 6 бронзових та в командному заліку 2 срібних та 9 бронзових медалей і посіли 3 загальнокомандне місце з 10 регіонів України. Переможцями стали: Олександр Марчук (дорослі), Богдан Войцехівський (юніори).

6.2. 24-28 червня у м.Вінниця, МДЮСШ № 6 відбувся Всеукраїнський турнір з міжнародних шашок VINNYTSYA MASTERS 2017 за нормою майстра спорту України. Переможцем став Вінничанин Денис Шкатула.

6.3. Вінницький майстер спорту Віктор Стронський вдруге став переможцем чемпіонату України із заочних шахів, який тривав майже півтора роки. У загальнокомандному підрахунку Вінниччина посіла 5-6 місце.

6.4. 26 – 28  червня 2017 року у м. Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях взяли участь 415 спортсменів з 24 регіонів країни. Збірна команда Вінницької області посіла 13 місце.

Спортсмени показали наступні результати :

Вінничанка Коба Джойс – посіла 2 місце з бігу на 400 м і виконала норматив на чемпіонат Європи серед юніорів. КраковецькийАндрій – 2 місце з бігу на 5000 м.

6.5. У м. Рівному щойно завершився чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайк (крос). Переможцем змагань став вінничанин Дмитро Титаренко, друге місце посів Андрій Корольов. Готував спортсменів до змагань тренер-викладач МДЮСШ №2 Володимир Липкань.

6.6. 30.06-02.07 місто Могилів-Подільський приймав змагання командного чемпіонату України з греко-римської боротьби, в який взяли участь всі сім збірних команд фізкультурно-спортивних товариств і відомств у повному складі. Пірше і друге місце здобули спортсмени Збройних Сил України (команди ЗСУ-1 і ЗСУ-2), третє – борці ФСТ «Колос», далі в заліковій таблиці розташувались команди ФСТ «Спартак», «Динамо», Міністерства освіти і науки, ФСТ «Україна».

Серед борців, які вирвали перемогу для ЗСУ був і вінничанин Сергій Северин, який також став чемпіоном в особистому заліку у ваговій категорії 98 кг.

6.7. 26.06 – 02.07.2017 у Скадовську Херсонської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років. Найкращим результатом у вінничан є 9 місце в Олексія Жученка у ваговій категорії 94 кг з Вінницької міської ДЮСШ № 5.

1. Міжнародні змагання - 4:

7.1. 22-26 червня у м. Кротошин (Польща) відбулись змагання міжнародного турніру з сумо. Вінничанин Важа Даіаурі посів 1 місце, Святослав Семікрас – 1 місце, Світлана Тросюк – 3 м.

7.2. 01.07.2017 в СК «Нокаут» м. Вінниця пройшов міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Road to WWFC».

На дебютному турнірі зі змішаних єдиноборств у Вінниці наші бійці перемагали достроково. Першого липня у вінницькому СК «Нокаут» на ринг виходили найсильніші представники змішаних єдиноборств (ММА) з України, Таджикистану, Азербайджану і Молдови.

Перемогу для Вінниці здобув чемпіон України з фрі-файту, представник клубу «Січ» Ігор Куцький. У вазі до 66 кг він в першому раунді нокаутував Івана Супруненка (Полтавська область). Не менш впевнено у вазі до 70 кг переміг й наш земляк Іван Карпенко, представник клубу «Спартанець». Його суперник Денис Олексієнко (Житомирська область) не зміг продовжувати бій.

Далі сутички продовжувалися з перемінним успіхом. Програли вінничани Олексій Лапчевський (до 70 кг), Олег Нагорний (до 84 кг) та Ігор Завера (до 91 кг). Перемоги здобули наші земляки Дмитро Туз (до 77 кг, достроково), Петро Жупанов (до 77 кг, достроково), призер чемпіонату світу з панкратіону Назар Назаренко (до 84 кг). Родзинкою вечора став поєдинок у вазі до 84 кг між Денисом Томазом (Молдова) і вінничанином, вихованцем клубу «Січ» Миколою Лук`янчиковим. Наш земляк нокаутував суперника вже в першомураунді.

7.3. 02 липня в м.Дортмунд (Німеччина) завершився чемпіонат Європи з греко-римської боротьби, де спортсмен з Могилів-Подільського Костянтин Соболевський у ваг. категорії 50 кг посів 9 місце.

7.4. З 30 червня по 02 липня в м.Каунас (Литва) проходив командний чемпіонат Європи з дзюдо, де спортсмен з Іллінців Марат Крижанський у складі збірної команди України посів 7 місце.