Інформація про проведення організаційної, фізкультурно–оздоровчої та спортивної роботи упродовж 09-15 березня 2020 року

ВІННИЦЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

21050,  м. Вінниця,   Монастирська (Володарського), 47

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про проведення  організаційної, фізкультурно–оздоровчої та

спортивної роботи упродовж

09-15 березня 2020 року:

1. Начальник управління брав участь у селекторній нараді під керівництвом голови ОДА.
  2. Видано наказ по управлінню про призупинення обласних фізкультурно-спортивних заходів та обмеження навчально-тренувального процесу в ДЮСШ.
  3. Всього за тиждень в області проведені 4 обласних змагань, спортсмени Вінниччини взяли участь у 7 всеукраїнських та 2 міжнародних змаганнях.

• Обласні змагання – 4:

4.1. 11-12.03.2020 в м. Літин відбувся чемпіонат області з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження. Чемпіонами змагань стали гравці команди Літинської РДЮСШ, команди Барської РДЮСШ і ФК «Балкани»

4.2. Спортсмени з Вінниці посіли перші місця на чемпіонаті області з веслувального слалому. У Вінниці (мкр. Сабарів) на водно-веслувальній базі Динамо нещодавно відбувся Відкритий чемпіонат області з веслувального слалому «Відкриття сезону». Перші місця посіли учні МДЮСШ № 2  Кирило Кушнір, Анна Рудковська, Денис Артюнін, Марія Гвоздєва. Ангеліна Харламова.

4.3. Нещодавно у м.Козятин відбулись змагання чемпіонату оласті з армпорту. Приняло участь 60-учасників. Переможцями стали: жінки 63кг-Котко Юлія-Немирів, +63кг- ПастухМаряна-Бершадь, Козаченко Людмила-Козятин; серед чоловіків 65кг-Кодрон Денис-Тиврів, 75кг-Варвальський Андрій-Козятин, Келип Іван-Немирів, 90кг -Білявський Богдан-Козятин,100кг-Поліщук Роман-Бершадь, Гайліченко Олександр-Козятин, +100кг - Козаченко Анатолій-Козятин

4.4. Нешодавно у м.Вінниця відбувся особисто-командний кубок Вінницької області з шашок. Командні місця розподілились наступним чином.
1. «Вінницькі Леви»-1 (Степанюк Микола, Леонов Микола, Леонов Кирило, Тішкова Наталя, Демидова Любов)
2. «Маринен‘КО» (Мариненко Дмитро, Пікіняр Василь, Луценко Віталій, Луценко Антон, Дубок Вероніка, Клікунова Єлизавета)
3. «Вінницькі Леви»-2 (Батунін Михайло, Леонтьєв Лев, Смірнов Леонід, Зарубінська Клара, Петровська Софія)

1. Всеукраїнські змагання - 7:

5.1. 09-14.03.2020 у м. Сколе Львівської області пройшов чемпіонат України з лижних гонок (спринт). Вінничанка майстер спорту України Валентина Камінська посіла I місце з 19 спортсменок – учасниць змагань,

5.2. 10-14.03.2020 у Вінниці відбувся Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці. Взяли участь 270 учасників з 13 регіонів України. В загально-командному заліку Вінничанивибороли 3 місце, в індивідуально-командному заліку серед чоловіків - 2 місце. Іван Чуприна виборов 1 місце.

5.3. 08-14.03.2020 в м. Харків був проведений Чемпіонат України з плавання. Віктор Хникін представляв Вінниччину та посів 1 місце на дистанції 50м на спині, 4 місце на дист.100м на спині, а на дистанції 50м вільним стилем посів 8 місце з виконанням нормативу у штатну збірну.

5.4. 13-15.03.2020 у Львові відбувся чемпіонат України з армспорту. Вінничани вибороли три 3 місця. Катерина Шафранська виборола два 3 місця. А Оксана Дяченко очікує на фінал за 1 місце.

5.5. 08-15.03.2020 у Вінниці завершився чемпіонат України серед молоді з шашок. Взяли участь 122 учасники з 13 регіонів України. Вдалося провести тільки класичну гру. Швидка та блискавична гра були відмінені відповідно наказу Мінмолодьспорту. Серед молоді 4 місце посів Василь Пікіняр, Анна Безе – 5 місце; серед юнаків Павло Жолоб – 4 місце; серед юних надій Вероніка Дубок – 4 місце.

5.6. 12-15.03.2020 у м.Запоріжжя відбувся чемпіонат України з таеквон-до ІТФ. Вінниччани вибороли 60 медалей виборовши друге загально-командне місце. Серед старших юнаків 11-13 років переможцями і призерами стали: Олексій Вишневський, Іван Дачевський, Артем Коновалов, Ілля Мінов, Данило Карпов, Богдан Козловський, Владислав Панасюк, Артур Бушмелев.

5.7. 14-15.03.2020 у м.Вінниця відбувся 14 тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд. Команда «Серце Поділля» зустрічалась з командою «Житичі» Житомир. Перший день Вінниччани програли з рахунком 2:3, другий день виграли 3:1.

У Тростянці зустрічались команди «МХП-Вінниця» з командою «Буревісник» Чернігів. МХП виграли дві гри з рахунком 3:2 і 3:1.

1. Міжнародні змагання - 2:

6.1. Нещодавно у польському Вроцлаві завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби (пневматична зброя). У стрільбі з гвинтівки з 10 метрів (вправа ГП-6) в особистому турнірі серед чоловіків срібним призером став вінничанин Олег Царьков.

Наш спортсмен поступився у фіналі угорцю Іштвану Пені. "Бронза" у цій вправі дісталася Сергію Ріхтеру з Ізраїлю.

6.2. 10-14.03.2020 у м.Київ відбувся 9 відкритий міжнародний турнір зі спортивної акробатики «Київські каштани». Вдало виступили Вінницькі спортсменки, представники ОДЮСШ зі СКВ. У віковій категорії: 11-16 років Ніка Хасанова, Валерія Лагуш посіли 1 місце, Софія Герасимчук, Ольга Марчук, Вікторія Ткач -2 місце; серед 12-18 р. Катерина Багмет, Софія Дука посіли 3 місце,  Дар’я Онуфрієва, Вікторія Носулька, Анастасія Кравець – 3 місце.

План офіційних заходів, що проводяться згідно календарного плану  упродовж 16.03-22.03.2020 року: