Інформація про проведення організаційної, фізкультурно–оздоровчої та спортивної роботи упродовж 30 вересня – 06 жовтня 2019 року

05 вересня у м. Хмільник відбувся командний чемпіонат області з легкоатлетичного кросу.

ВІННИЦЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

21050,  м. Вінниця,   Монастирська (Володарського), 47

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про проведення  організаційної, фізкультурно–оздоровчої та

спортивної роботи упродовж

30 вересня – 06 жовтня 2019 року:

1. Всього за тиждень в області проведені: 4 обласних змагання, спортсмени Вінниччини взяли участь у 6 всеукраїнських та у 2 міжнародних змаганнях.

1. Обласні змагання – 4:

2.1. 01-04.10 в м. Вінниця пройшов чемпіонат Вінницької області з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н..

2.2. 05-06 жовтня в Тульчині пройшов чемпіонат області з боротьби вільної. Близько 100 учасників з 6 регіонів області. Серед юнаків 1 загальнокомандне місце посіли спортсмени з Тростянецького р-ну, серед дівчат 1 місце розділили м.Вінниця і Тростянецький р-н. Переможцями стали: Євген Пугач, Юлія Правосудова (Вінниця), Іван Тесьминецький (Трост. р-н).

2.3. 05 вересня у м. Хмільник відбувся командний чемпіонат області з легкоатлетичного кросу. 1м - Вінницька СДЮСШОР, 2м - МДЮСШ м. Вінниця, 3м - Крижопільська РДЮСШ. За підсумками змагань сформовано збірну команду для участі у чемпіонаті України.

2.4. 5-6 жовтня відбулись змагання першісті Вінницької територіальної організації ВФСТ «КОЛОС» з футзалу серед ветеранів завершилась перемогою команд:

Вікова категорія 40- 44 років:

І місце - Муровано-Куриловецький район, ІІ місце - Тиврівський район, ІІІ місце - Бершадський район.Вікова категорія 45- 49 років: І місце - Чернівецький район, ІІ місце - Липовецький район, ІІІ місце - Вінницький район.

1. Всеукраїнські змагання – 6 (з них у Вінниці - 4):

3.1.  5-6 жовтня у Вінниці пройшли відкриті меморіальні всеукраїнські змагання із веслування на байдарках і каное «Осінній приз» пам'яті заслуженого тренера СРСР Анатолія Іванова.

3.2. Продовжуються змагання чемпіонату України з волейболу (вища ліга, чоловіки). Змагання І туру проходили у Вінниці в спортзалі ВДПУ ім.М.Коцюбинського. ВСК «МХП-Вінниця» здобула перемогу над ВК «Політехнік-Одеса» з рахунком 3:1.

3.3. 5 жовтня в грі другої ліги вінницька «Нива» перервала свою нічийну серію. На жаль, на перемогою, а поразкою на Прикарпатті у грі проти «Калуша» з рахунком 2:0.

3.4. З 30 вересня по 01 жовтня 2019 року у м. Кропивницький відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодші). У змаганнях прийняло участь 665 спортсменів з 25 регіонів країни (63 команди ДЮСШ та 15 команд - СДЮСШОР). Збірна команда області посіла 13 місце. В особистому заліку: Хоменський Владислав (МДЮСШ №1)  1 місце – біг 1500м, 1 місце – біг 800 м.

Пчелінцев Роман ( СДЮСШОР) – 2 місце – стрибки у висоту.

Оніщук Максим (СДЮСШОР) – 2 місце – багатоборство.

Гаврилюк Вадим (Ямпіль) – 3 місце –   багатоборство.

Лебедюк Максим( Муровані- Курилівці) – 3 місце - штовхання ядра.

3.5. 5 жовтня, відбулися чергові поєдинки ДЮФЛ України. Вінницька «Прем`єр-Нива» 2003 р.н. приймала «Чемпіон» (Київ) і перемогла з рахунком 6:0.

3.6. Другого жовтня на стадіоні Вінницького палацу дітей та юнацтва пройшов черговий матч чемпіонату України з футболу серед юнаків U-19 (до 19 років). Місцева “Нива-2” приймала «Адреналін» (Луцьк) і перемогла гостей з рахунком 2:1.

1. Міжнародні змагання - 2:

4.1. З 27 по 01.10.2019 року у м. Бялка Татрзанська (Польща) відбувся Кубок Європи зі спортивних танців (дорослі, формейшн, латиноамериканська, європейська, ІІ ранг) на яких Олена Дибань, ЗМСУ та Мороз Андрій, ЗМСУ вибороли 1 місце в категорії Дорослі, Латино-Американська програма та 1 місце в категорії Професіонали, Латино-Американська програма.

4.2. У період з 26 по 29 вересня 2019 року у містечку Тиргу-Жиу (Румунія) відбувся чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування серед дорослих, юніорів та юнаків, в якому взяли участь понад 100 спортсменів з 8 країн. В складі національної збірної команди України змагались десять вінничан: Марчук Олександр, Зеленський Сергій, Пугач Марія, Лєбєдєва Любов, Войцехівський Богдан, Дремлюга Максим, Ляхович Володимир, Степаніщев Артем, Солоненко Аліна та Владімірова Віра.

Медальний доробок вінницьких спортсменів до скарбнички національної збірної складається з 19 особистих медалей, у т.ч. Марчук (категорія Ч21) – 2 золоті та 1 срібна,  Зеленський (Ч40) – 2 золоті та 1 бронзова, Пугач (Ж19) – 3 золоті, Лєбєдєва (Ж21) – 1 срібна та 1 бронзова, Солоненко (Ж16) – 2 золоті та 1 срібна, Владімірова (Ж16) – 1 бронзова, Ляхович (Ч16) – 1 золота, 1 бронзова, Степаніщев (Ч14) – 2 бронзові.

У загальнокомандному заліку українська збірна посіла перше місце.