Інформація про проведення організаційної, фізкультурно–оздоровчої та спортивної роботи упродовж 12 – 18 серпня 2019 року

13.08.2019 в м. Кротошин (Польща) завершився Кубок Європи з сумо. У змаганнях взяли участь вінничани.

ВІННИЦЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

21050,  м. Вінниця,   Монастирська (Володарського), 47

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про проведення  організаційної, фізкультурно–оздоровчої та

спортивної роботи упродовж

12 – 18 серпня 2019 року:

1. Продовжено підготовку до відзначення Дня фізичної культури і спорту України.
  2. Всього за тиждень спортсмени області проведено 1 обласних змагань, взяли участь у 6 всеукраїнських та у 4 міжнародних змаганнях .

1. Обласні змагання - 1:

3.1. На Вінниччині відбулися фінальні ігри футбольної сільської аматорської ліги ВТО ВФСТ «Колос» сезону 2019 року.

За звання чемпіонів сезону 2019 року змагалися ФК «Стріла» с.Северинівки Жмеринського району та ФК «Селище» Тиврівського району. Боротьба за третє місце велася між ФК «Фенікс» с.Ганнополя Тульчинського району та ФК «Дністер» с. Серебрії Могилів-Подільського району.

У результаті гри переможцем цього сезону стала футбольна команда «Селище» с.Селища Тиврівського району. Срібний призер - ФК «Стріла» с. Северинівки Жмеринського району, бронзові нагороди здобули спортсмени ФК «Фенікс» с.Ганнополя Тульчинського району, четверте місце - у гравців «Дністер» Могилів-Подільського району.

1. Всеукраїнські змагання - 6:

4.1. 16.08.2019 у Вінниці відбувся 4 тур чемпіонату України з футболу серед команд 2-ї ліги. ФК «Нива-Вінниця» приймав ФК «Верес» з Рівного. Рівненський "Верес" не зумів обіграти "Ниву" у Вінниці. На гол Михайла Шестакова господарі відповіли точним ударом Дениса Долінського. Рахунок - 1:1. Це була друга гра в сезоні без глядачів. Нагадаємо, «Нива» відбуває 3-матчове покарання за напад фанів  на суддю минулого сезону.

4.2. 13-19.08.2019 у Полтаві пройшов командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Команда Вінницької області виступала у молодому складі, так як найкращі наші спортсмени Денис Лахманов, Дмитро Костишин, Дм.Даниленко, Віталій Голюк поїхали на змагання чемпіонату світу в Угорщині. Але попри це, нашій команді вдалося здобути 4 загальнокомандне місце. Змагання проходили з олімпійських і неолімпійських дистанцій. У байдарці на 200м Р.Копистинський і П.Жмуцький вибороли 2 місце, на 5000м – 2 місце, на 500м – 3 місце. А у «четвірці» на 200м разом з Кравчуком і Петровим вони стали чемпіонами. В естафеті на 200м бронзовими призерами стали Жовтюк, Загребельний, Вернигора, Беспалов.

4.3. Вперше у Вінниці провели чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивної стрільби із гвинтівки. Паралельно медалі в інших видах кульової стрільби розігрувалися у Львові. В змаганнях взяли участь зірки вітчизняного спорту. Незважаючи на серйозну конкуренцію, вінничани показали високі результати. В загальному заліку, за сумою всіх видів програми, збірна Вінниччини посіла третє місце серед 19 команд. Попереду лише Львів і Дніпро.

В стрільбі по рухомій мішені Валентина Гончарова виборола два золота. Тут же наша Людмила Василюк стала другою, а Анастасія Жученко – третьою. В командній вправі ці троє вінничанок стали чемпіонками!

В стрільбі із малокаліберного пістолета на 25 метрів відзначився «граючий тренер» вінницької збірної Денис Мустафаєв – разом і Павлом Сидоруком і Павлом Крепосняком. Вони здобули командну бронзу. Серед жінок в командній вправі Дарина Лєбєдєва, Тетяна Савалова та Уляна Мустафаєва показали аналогічний результат. Наші учасники у стрільби з гвинтівки виступили відмінно. Володар ліцензії на Олімпіаду-2020, учасник попередніх Ігор, Олег Царьков в стрільбі на 50 метрів отримав срібні нагороди у двох вправах. Його випередив лише олімпійський призер Сергій Куліш. Олег Царьков далі став чемпіоном України в стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів. А в міксті, разом із Олесею Чайкою, він виявився віце-чемпіоном в олімпійській вправі в стрільбі на 10 метрів.

Господарки поля показали високий клас, здобувши командні бронзу і срібло в стрільбі на 50 метрів. Це заслужений майстер спорту, учасниця Олімпійських ігор Леськів, а також Олеся Чайка і Світлана Огер. А в особистому заліку Леся Леськів двічі стала віце-чемпіонкою. Вінничанки не пасли задніх і в стрільбі на 10 метрів з пневматичної гвинтівки. Леся Леськів, Олеся Чайка і Світлана Огер посіли третю позицію. Як повідомив старший тренер збірної Вінниччини з кульової стрільби Віктор Щерба, чемпіонат України мав статус етапу відбору на престижні міжнародні змагання. З 25 серпня по 4 вересня в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) розіграють Кубок світу з кульової стрільби, де візьме участь Леся Леськів. А на вересневий чемпіонат Європи зі стрільби з малокаліберної зброї, що пройде в Італії, путівки отримали двоє вінничан – Олег Царьков і Леся Леськів. Також в збірній ще чотири стрільці, представники Києва, Одеси, Черкас і Донецької області.

4.4. 14-15.08.2019 у Києві пройшов Кубок України з веслування академічного. У змаганнях брали участь вінничани. Серед кращих спортсменів, які стали чемпіонами були і Михайло Васильївих, Софія Джигирей, Анастасія Олексієнко, Денис Марчук. А Максим Лисиченко здобув бронзову нагороду.

4.5. 16-17 серпня в м.Івано-Франківську відбулися змагання всеукраїнського турніру з дзюдо на призи дворазового призера олімпійських ігор Р.Гонтюка. На п’єдестал пошани виходили вінничани Кобенда Олег-1 місце, Козоріз Микола - 1м., Гумений Максим - 2.м., Кондратєв Олексій 2-м., Беньков Олександр 3-м.

4.6.      11-14.08.2019 р. в с. Мигія (Миколаївська обл.) відбувся чемпіонат України з веслувального слалому серед юніорів. Вінницька область здобула І загальнокомандне місце. Результати змагань в особистому заліку: