Інформація про проведення організаційної, фізкультурно–оздоровчої та спортивної роботи упродовж 06 – 12 серпня 2018 року

ВІННИЦЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

21050,  м. Вінниця,   Монастирська (Володарського), 47

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про проведення  організаційної, фізкультурно–оздоровчої та

спортивної роботи упродовж 06 – 12 серпня 2018 року:

1. Продовжено підготовку до відзначення Дня фізичної культури і спорту.
  2. 08.2018 за участю начальника управління Сергія Чернявського проведено зустріч з керівництвом Вінницької баскетбольної федерації  та тренерами команд майстрів.
  3. 08.2018 взяли участь у засідання виконкому обласного відділення НОК України у Вінницькій області.
  4. 08.2018 представник управління взяв участь у засіданні громадської ради комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради.
  5. 08.2018 року заступник начальника управління Олександр Олійник взяв участь у засіданні виконкому ГС «Вінницька обласна федерація футболу».
  6. 09.08.2018 начальник управління Сергій Чернявський взяв участь у засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету.
  7. 7. Всього за тиждень проведено: обласних заходів – 2, спортсмени області взяли участь у 5 всеукраїнських та 3 міжнародних змаганнях.

1. Обласні змагання – 2:

8.1. 11-12.08.2018 у Вінниці пройшов відкритий чемпіонат області з швидких шашок-64 та бліцу. В програмі швидких шашок перемогу здобув спортсмен з м.Балта (Одеська область) Ярослав Гончаренко, ІІ і ІІІ місця відповідно посіли вінничани Олександр Крупко і Микола Степанюк. В програмі «Бліц» Ярослав Гончаренко знову ж таки був найсильнішим, наступні ІІ і ІІІ місця здобули вінничани Віталій Луценко і Кирило Леонов. Серед жінок найсильнішими були Катерина Грабчак (швидкі шашки) і Ганна Безе (бліц).

8.2. 09-12.08.2018 в м. Вінниця відбувся чемпіонат області зі стрільби кульової (на базі стрілецького тиру ВДПУ ім. М. Коцюбинського). В змаганнях  взяли участь команди м.Вінниці, м. Липовець, м. Ладижин, м. Бершадь, м. Козятин, всього близько 70-ти учасників.

У стрільбі з пістолета переможцями стали: Сурма Анна та Коломєйцев Ігор, у стрільбі з гвинтівки чемпіонами стали Огер Світлана та Завадський Олександр.

1. Всеукраїнські змагання - 5:

6.1.  06-12.08.2018 у Кропивницькому відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів. Збірна команда Вінницької області посіла – 1 місце, в особистому заліку наступні результати :

1 місце – Кушнір Володимир та Власюк Максим;

2 місце – Масленніков Геннадій;

3 місце – Салецький Володимир.

9.2. На центральному стадіоні в м. Кам'янець-Подільський 3 серпня відбувся футобльний матч між командами "Фортеця" (Кам’янець-Подільський) та "Поділля НГУ" (Вінниця). Зустріч відбулася в рамках Чемпіонату "Всеукраїнської футбольної Ліги учасників АТО" в дивізіоні "ЦЕНТР". За результатами матчу в поєдинку сильнішими виявилися вінничани, вони перемогли з рахунком 2:0.

9.3. Щойно в Білій Церкві пройшов перший етап Кубку України з лижоролерів. Вінничанин з м. Бар Олег Йолтуховський у різних дисциплінах здобув дві золоті нагороди серед чоловіків (спринт 350 метрів та гонка на 15 км), а його землячка Дарина  Мазур посіла два третіх місця серед жінок (спринт і гонка 10 км).

9.4. 09-13.08.2018   в м. Харків був проведений чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів 2001 року народження. В змаганнях брала участь вінничанка Яна Галицька

9.5. У Чернівцях відбувся традиційний Всеукраїнський шаховий фестиваль. У програмі фесту «Чернівці-опен» було три турніри. В турнірі «Б» грали шахісти із українським рейтингом до 2100 одиниць. 14-річна вінничанка, чемпіонка нашої області серед дівчат Каріна Степанюк стала тут срібною призеркою в загальному заліку. Тобто, серед чоловіків. Вона набрала 6,5 очків з 9 можливих. І поступилася лише рейтинг-фавориту Тарасу Стефураку (Івано-Франківська область), який набрав на очко більше.

1. Міжнародні змагання – 3 :

10.1. 07-13.08.2018 в м. Мерігнак (Франція) відбувся чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи серед жінок і чоловіків. В змаганнях взяв участь вінничанин, МСУМК з пауерліфтингу Іван Чупринко, який виборов звання чемпіона Європи і встановив новий рекорд світу - 212,5кг!!!

10.2. 06 – 12 серпня 2018 року у м. Берлин (Німеччина) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики. Вінницьку область представляло два учасники Олексій Казанін – спортивна ходьба 20 км – 23 місце, Віра Овчарук – марафон – 38 місце. На чемпіонаті Європи з легкої атлетики підводився окремо командний результат серед марафонських команд  жіноча команда стала – сьомую.

10.3. Нещодавно в Макао (Китай) відбувся чемпіонат світу з ушу серед студентів (за версією FICU). Україну зпредставляла лише одна спортсменка – ладижинська спортсменка МСУМК Олена Рябокінь (тренери – Вадим Зашейко та Сергій Кривулько). Єдина представниця від нашої держави повернулась зі змагань з бронзовою нагородою. Олена виступала в дисципліні саньда (повний контакт) у ваговій категорії до 52 кг. Загалом у змаганнях взяли участь 350 спортсменів з 25 країн.

1. Інша інформація - 2:

11.1.   Олексій Денисюк – один із найвідоміших вінницьких спортсменів. Його знають, як бронзового призера Паралімпійських ігор-2016, переможця Кубка світу з кульової стрільби. А на початку серпня Олексій Денисюк «перестріляв» на чемпіонаті України не паралімпійців, а звичайних спортсменів. В його активі – дві золоті нагороди.

Чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї проходив у Львові, на динамівському стрільбищі. Першу золоту медаль наші земляки здобули у міксті. У цій новій олімпійській вправі зі стрільби з пістолета очки представників двох статей складаються. Такий підхід зацікавлює глядачів, які спостерігають за результатами на великому екрані. Чемпіонами стали вінницькі майстри спорту міжнародного класу – 29-річний Олексій Денисюк і 25-річна Дарина Лєбєдєва (дівоче прізвище – Мустафаєва).

11.2.  У селі Іванівка Калинівського району облаштували спортивний майданчик.

11.3. На засіданні виконкому відділення НОК України у Вінницькій області обрали кращих спортсменів Вінниччини за підсумками червня та липня.

Кращим спортсменом червня на Вінниччині члени виконкому визначили борчиню вільного стилю (у ваговій категорії до 66 кг) Юлію Кухарук. Вона у Дьєрі (Угорщина) виборола бронзу чемпіонату Європи.

А ось кращих спортсменів липня на Вінниччині виявилося одразу двоє. Це пара веслувальників Дмитро Костишен і Денис Лахманов. Вони стали бронзовими призерами серед молоді на чемпіонаті Європи у м. Ауронцо-ді-Кадоре (Італія) і чемпіонаті світу у Пловдиві (Болгарія). Кращі спортсмени літніх місяців по традиції отримають грошові премії відділення НОКУ.

11.4. Стадіон біля вінницького Палацу дітей та юнацтва стане найбільш вартісною спорудою спортивного призначення, що у комунальній вартості міста. Таких масштабних споруд у сфері спорту Вінниця не бачила з далекого 2011-го року.

Запланована дата відкриття – до 1-го вересня поточного року, тобто його планують здати в експлуатацію до нового навчального року, вже за 20 днів. Тож роботи із закінчення будівництва та обладнання споруди якраз у самому розпалі.

Зараз готовність робіт складає близько 70-80%, завершується укладання багатошарової ділянки під штучне покриття, зводяться трибуни та завершується укладання плиткою паркувальної зони. Уже повністю готове освітлення та огорожа території, а також закуплені усі необхідні матеріали для подальших робіт.

Держава виділила на будівництво стадіону 13 млн грн, ще 6 – гроші з міського бюджету.