Інформація про проведення організаційної, фізкультурно–оздоровчої та спортивної роботи упродовж 30 липня – 05 серпня 2018 року

27.07.-02.08.2018 року одразу у трьох містах України  (м. Львів, м. Київ, м. Чернігів) пройшли  літні чемпіонати України зі стрільби кульової серед дорослих.  Вінницькі спортсмени завоювали велику кількість нагород різного ґатунку

ВІННИЦЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

21050,  м. Вінниця,   Монастирська (Володарського), 47

Тел. 67-13-76, 67-12-64, 67-14-45 факс  (0432) 67-01-97, Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про проведення  організаційної, фізкультурно–оздоровчої та

спортивної роботи упродовж 30 липня – 05 серпня 2018 року:

1. Продовжено підготовку до відзначення Дня фізичної культури і спорту.
  2. 07.2018  В.о. начальника управління Олександр Олійник взяв участь у  засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня Незалежності.
  3. 07.2018 проведено засідання обласної комісії з присвоєння тренерських категорій.
  4. Всього за тиждень проведено: обласних заходів – 2 , спортсмени області взяли участь у 4 всеукраїнських та 3 міжнародних змаганнях.

1. Обласні змагання – 2 :

5.1. 05.08.2018 у Жмеринці відбувся відкритий чемпіонат області зі строгмену. У заході взяв участь володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк. У змаганнях           1 місце виборов вінничанин Євгеній Корчун.

5.2  03-05.08.2018 у м. Бершадь пройшов ювілейний відкритий обласний турнір з шашок «Бершадська нава 2018». У змаганнях взяли участь 75 учасників. 1 місце серед чоловіків зайняв Моренко Олександр (Одеська обл.),   2 місце - Владислав Магдич (Бершадь), 3 місце -  Ярослав Гончаренко (Одеська обл.). Серед жінок 1 місце виборола Надія Бойко (Бершадь). Були відзначенні найстарший та наймолодший учасники змагань, 78 років найстаршому та 6 наймолодшому всі були нагородження призами та подарунками. Також був встановлений рекорд книги рекордів України як «Найтриваліший період проведення аматорського міжобласного турніру»  (40 років)

1. Всеукраїнські змагання - 4 :

6.1.  31.07-03.08.2018 року в с. Мигія Миколаївської області відбувся чемпіонат України з веслувального слалому серед юніорів. Вінницька область посіла І загальнокомандне місце. Результати змагань:

2м. – Омельчук Яна/Соснова Віолетта/Полторак Дар’я;

6.2.  5 серпня,  ФК «Нива» м. Вінниця вдома приймала ФК «Верес» з м. Рівного. Команди зіграли матч третього туру чемпіонату України з футболу (друга ліга). Матч закінчився з нічійним рахунком 0:0.

6.3. 03-05.08.2018 року у м. Львів пройшов  чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед ветеранів. Команда Вінницької обл. посіла 1 місце.

6.4  27.07.-02.08.2018 року одразу у трьох містах України  (м. Львів,        м. Київ, м. Чернігів) пройшли  літні чемпіонати України зі стрільби кульової серед дорослих.  Вінницькі спортсмени завоювали велику кількість нагород різного ґатунку.

Чемпіонами стали:

Лєбєдєва Дарина, Денисюк Олексій та Царьков Олег (також зайняв          2 місце у іншій вправі)

Багаторазовими призерами стали:

Чайка Олеся, Огер Світлана, Леськів Леся, Гончарова Валентина, Василюк Людмила, Бабушок Максим, Мельник Дмитро.

Щиро вітаємь переможців та призерів!

1. Міжнародні змагання – 3 :

7.1. 31.07-03.08.2018 у Римі (Італія) пройшов чемпіонат Європи з боротьби греко - римської, в якому взяв участь вінничанин Ілля Бугаєв.

7.2. Щойно національна збірна України з хокею на траві, основу якої складають вінничани, провела три матчі у Празі. Суперником була національна збірна Чехії. В стартовій грі українці розгромили господарів поля – 4:0. У другому матчі перевага наших хокеїстів в рахунку була не такою солідною, але все ж вагомою – 5:2. В завершальному матчі тренер збірної України, вінничанин Павло Мазур дав можливість більше часу на полі провести молоді, яка зазвичай виходить на заміну. І поєдинок завершився внічию – 6:6. Хоча по його ходу українці лідирували, як і в попередніх іграх. Але на фініші чехам вдалося уникнути чергової поразки.

7.3. Українські веслувальники завоювали повний комплект медалей в заключний день чемпіонату світу серед молоді та юніорів, що проходив у Пловдиві (Болгарія).

Золоту нагороду збірній України приніс на цьому чемпіонаті байдарочник Олег Кухарик, він повторив свій минулорічний успіх, вигравши «п’ятисотку» (1.36,078).

Срібні нагороди у складі каное-четвірки на дистанції 500 м завоювали чемпіони Європи в цьому ж виді - Дмитро Озимок, Олександр Яцюк, Павло Семенюк та Ілля Шаргородський з Южного.

Як і на чемпіонаті Європи, «бронзу» завоювала байдарка-четвірка у складі Дмитра Даниленка, Дмитра Костишена (вінничанин), Дениса Лахманова (вінничанин) та Олег Кухарика (1.18,901).

Всього ж у української збірної п`ять нагород - раніше бронзові нагороди вібороли каноїст Павло Алтухов на 1000 м.

1. Інша інформація - 2:

8.1. У Бершаді нещодавно відбулися змагання з волейболу серед чоловічих команд Тростянецького, Томашпільського, Бершадського районів, Ладижина і с.Кивачівки Теплицького району. Команди були розподілені на дві підгрупи. В грі за третє місце зустрілися господарі та команда Кивачівки. Матч був цікавим, безкомпромісним, але навіть за активної підтримки вболівальників господарів, перемогу здобула сільська команда. Яскравим видався фінал змагань, в якому зустрілися команди Тростянецького та Томашпільського районів. Багато вболівальників, що прийшли на змагання, активно підтримували обидва колективи. Вони показали видовищний волейбол з палким бажанням перемогти суперника. Але досвід гравців Тростянця і їх більш високий клас дався взнаки – вони здобули перемогу. Гравці команд та команди, що посіли 1-3 місця, були нагороджені медалями та кубками відповідних ступенів. Команди – чемпіони отримали волейбольниі мячі   “Мікаса” MVP 200, які презентувала компанія МХП і волейбольний клуб “МХП–Вінниця”.

8.2.  35 років тому, 31 липня, вінничанин Сергій Дідик встановив абсолютний світовий рекорд у важкій атлетиці. Він виступав у найпрестижній суперважкій ваговій категорії (понад 110 кг).