19-24.07.2017 року в м. Вроцлав (Польща) відбулись Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту, в яких брали участь вінничанки Світлана Тросюк (сумо) та Карерина Дзема (спортивне орієнтування).

У фіналі змагань з сумо (до 65 кг) вінничанка Світлана Тросюк перемогла суперницю з Бразилії

10-12.07.2017 в м. Вінниця відбувся чемпіонат області з веслувального слалому. В змаганнях домінували спортсмени Вінницької МДЮСШ № 2 та обласної СДЮСШОР з веслування ім. Ю.Рябчинської

23.06.2017 року начальник управління С.Чернявський взяв участь в заході ОДА за участю першого заступника голови ОДА А.Гижка та голови обласної Ради О.Олійника щодо відзначення «Дня державної служби», де відбулось нагородження переможців і призерів обласної спартакіади державних службовців.

15 червня, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА в он-лайн режимі через скайп-зв’язок відбулася чергова  експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему: «Державна політика щодо боротьби із застосуванням заборонених засобів і методів у спорті».

Нещодавно на стадіоні «Олімп» Могилів-Подільського проходили всеукраїнські змагання за призи клубу «Шкіряний м’яч», в яких брали участь команди з Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької та Вінницької (представленої командою могилівчан) областей.

За підсумками змагань четверте місце зайняли футболісти з Івано-Франківщини, на третьому місці чернівчани, другу сходинку переможного п’єдесталу виборола команда Могилева-Подільського та перше місце здобули хмельничани.

19 травняна набережній "Рошен" до Дня Європив вперше відбулися змагання із драгонботу «Дракони Вінниці». Річкою «Південний Буг» пливли на випередження 20-місні та 10-містні каное з головою дракона і хвостом.

12.05.2017 за участю заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюка І.Д. відбулась зустріч з представником Європейської хокейної федерації Девідом Фольскампом з нагоди підготовки до проведення 02-05.06.2017 року Кубку Європейських чемпіонів з хокею на траві «Челенджер – I».

04 травня 2017 року у м. Вінниця на стадіоні МДЮСШ № 1 в рамках Олімпійського дня бігу за підтримкою Федерацією легкої атлетики Вінницької області  було проведено два комерційниих забіги з бігу на 400 м у жінок боротьба до останніх метрів дистанціїї між Кобою Джойс (53,9) та Колесніченко Оленою (54,0), у чоловіків переміг Євген Павлович ( 50,1).

28.04.2017 начальник управління Сергій Чернявський взяв участь в урочистому відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям в с. Сосонка Вінницького району. Майданчик виграв конкурс проектів за програмою УЄФА зі встановлення спортмайданчиків.

З 21 по 23 квітня у Вінниці проходив фінал Кубку України з панкратіону і греплінгу. В змаганнях брали участь понад 500 учасників різних вікових категорій з 16-ти областей України. За підсумками двох днів змагань вінничани вибороли низку перемог та посіли 3 загальнокомандне місце.

В пресконференції та урочистому відкриття змагань взяв участь начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський

Нещодавно в місті Ужгороді пройшов чемпіонат України з велоспорту в естафетній командній гонці серед дорослих. Збірна Вінниччини в складі Тітаренка Дмитра, Корольова Андрія та Шевчука Миколи здобула ІІ місце

10-15.03.2017 в Одесі пройшов чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. У різних дисциплінах вінничанин Олексій Денисюк здобув три золотих медалей чемпіонату

Вінницькі спортсмени на чемпіонаті України з пауерліфтингу (жим штанги лежачи) серед дорослих та юніорів/юнаків виграли одну золоту та дві срібні. Змагання нещодавно відбулися у Коломиї Івано-Франківської області. У ваговій категорії 93 кг «золото» серед юнаків здобув Максим Слободянюк. У ваговій категорії 120 кг «срібло» серед юнаків виборов Руслан Міщенко. Середдівчат у ваговій категорії 72 кг «срібло» взяла Марія Космина.

Вінничанин Віталій Гирка посів перше місце на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, що відбувся в м.Кишинів (Молдова).
Окрім того, третє місце на змаганнях посів вінничанин Артем Заморський (63кг) і п’яті — Дмитро Дубовецький (50кг), Максим Задриборода (58кг) та Вадим Степанишин (69кг)

23 – 25 лютого 2017 року м. Вінниця проведено міжнародний турнір “Зірки над Бугом” зі спортивної акробатики. Участь у турнірі взяли 104 спортсмени з Азербайджану, Білорусі, Молдови, Португалії і України

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21100 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua