Про конкурсний відбір об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства

16 червня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства та визначено проєкти з реконструкції та капітального ремонту для фінансування у 2021 році за рахунок коштів державного дорожнього фонду та співфінансування з  місцевих бюджетів.

Умовами конкурсного відбору є: наявність розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації, експертного звіту та забезпечення співфінансування з місцевого бюджету не менше 50% вартості проєкту.

Критерії відбору об’єктів:

- розташування та спрямованість ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту до закладів охорони здоров’я, шкіл, об’єктів соціально-культурного призначення та місць масового перебування населення, історичних пам’яток та туристичних об’єктів;

- наявність на вулично-дорожній мережі населеного пункту маршрутів шкільних автобусів та громадського транспорту;

- значимість ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту за інтенсивністю руху та пропускною здатністю;

- реалізація комплексних рішень з розвитку дорожньої інфраструктури, заходів з підвищення безпеки дорожнього руху і ліквідації місць високої аварійності;

- результат оцінки (величина індексу) транспортно-експлуатаційного стану ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту;

- дотримання міжремонтних термінів капітального ремонту дорожнього одягу;

- завершення проєктів з високим ступенем готовності;

- межування ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту з автомобільними дорогами загального користування.

Органами місцевого самоврядування на конкурсний відбір представлено 178 проєктів, 175 з яких відповідають визначеним критеріям відбору.

Проєкти представлено на суму 749,0 млн грн, реалізація яких можлива  за рахунок коштів державного дорожнього фонду на суму 563,9 млн грн та коштів місцевих бюджетів на суму 185,1 млн грн.

За результатами засідання конкурсної комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства для фінансування у 2021 році визначено 34 проєкти на суму 170,0 млн грн.

Перелік об'єктів