Доступ до публічної інформації

Наша держава дотримується європейських стандартів відкритості й прозорості в роботі органів державної влади. Одним із головних кроків їх впровадження стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

На виконання цього закону Президент України підписав Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Цей Указ забезпечує реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

 

       Запит на інформацію до управління розвитку транспорту Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

  • особисто (з наданням консультації): кабінет 416;
  • поштою на адресу: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 15,
  • управління розвитку транспорту Вінницької ОДА

(на конверті вказувати "Публічна інформація")

  • телефоном - +38 098 450 58 00
  • електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

        Розпорядок роботи: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45, вихідні дні - субота, неділя.


Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в управлінні розвитку транспорту (скріншот, ксерокс, фото).

 

    Форма запиту.docx

    Графік прийому громадян.docx