Участь працівників служби у справах дітей у семінарі "Механізми надання соціальних послуг в об’єднаній територіальній громаді"

Сьогодні, 12 квітня за підтримки Центру розвитку місцевого самоврядування для представників об’єднаних територіальних громад відбувся семінар "Механізми надання соціальних послуг в ОТГ". На навчання запрошені керівники департаментів та структур дотичні до соціального захисту громадян, а саме Департементу соціальної та молодіжної політики, служби у справах дітей облдержадміністрації, Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

 

 

Начальник служби у справах дітей Тетяна Дорош виступила перед слухачами семінару з темою "Робота органів місцевого самоврядування в напрямку захисту прав дітей", де надала роз’яснення щодо необхідності створення служб у справах дітей в територіальних громадах.   

Робота служби у справах дітей з представниками об’єднаних територіальних громад розпочалась ще з серпня 2017 року, коли спеціалісти служби проводили навчання на кущових нарадах, де в тому числі були присутні і представники ОТГ. Більш тіснішою була співпраця і у першому кварталі 2018 року, під час збору інформації по напрямку реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Результатом стало створення на сьогодні двох служб у справах дітей в громадах та збільшений інтерес до питань захисту прав дітей у всіх присутніх.