Закон України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" діє

В лютому 2018 року  в  одному з районів Вінницької області  було виявлено випадок розбещення неповнолітньої падчерки вітчимом. Представники служби у справах дітей спільно з дотичними структурами, виїхавши на місце події, з’ясували рівень безпеки дітей в сім’ї, та ініціювали звернення органу опіки та піклування до суду згідно Закону України  «Про запобігання домашньому насильству» щодо застосування обмежувального припису стосовно кривдника.

28 лютого 2018 року у відкритому судовому засіданні була розглянута цивільна справа за заявою районної державної адміністрації про видачу обмежувального  припису до громадянина А.

Розглянувши заяву судом було вирішено заяву задовольнити, а саме:

  • видати обмежувальний припис, яким протягом шести місяців заборонити громадянину А. перебувати в місці спільного проживання (перебування) з постраждалою дитиною та її малолітньою сестрою;
  • видати обмежувальний припис, яким протягом шести місяців обмежити громадянина А. у спілкуванні з постраждалою дитиною та її малолітньою сестрою;
  • видати обмежувальний припис, яким протягом шести місяців заборонити громадянину А. наближатися на визначену відстань до місця проживання, навчання, інших місць відвідування постраждалою особою та її малолітньою сестрою.