Про проведену нараду з Національною сервісною соціальною службою

24 лютого 2021 року в онлайн режимі Головою Національної сервісної соціальної служби Владиславом МАШКІНИМ проведена нарада з начальниками служб у справах дітей обласних державних адміністрацій. В нараді взяли участь начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна ДОРОШ та заступник  начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації – начальник відділу усиновлення та сімейних форм виховання Валентина ЧЕБУРЕЙ. Основні питання, які були розглянуті стосувалися стану передачі справ від ліквідованих служб у справах дітей районних державних адміністрацій до новоутворених служб у справах дітей районних державних адміністрацій та територіальних громад, а також щодо стану узагальнення соціальних карт територіальних громад області.

 Так, за оперативними даними на даний час в умовах децентралізації влади та внесених змін до чинного законодавства з питань утворення та діяльності територіальних громад в області створено 63 територіальних громади, у 60 із них створені служби чи відділи, які виконують функції захисту прав дітей штатна чисельність яких складає 188 чоловік, фактично працює 107 осіб (проводиться підбір персоналу).

Служба у справах дітей обласної державної адміністрації систематично здійснює заходи щодо методичного супроводу новоутворених територіальних громад, забезпечує організацію навчальних заходів для надання необхідних знань та сприяє їм у підборі спеціалістів з числа вивільнених працівників служб у справах дітей районних державних адміністрацій.