Про виїзд мобільної групи до Козятинського району

16 вересня 2020 року виїзна мобільна група відділення денного перебування дітей з поведінковими девіаціями Вінницького обласного центру соціально- психологічної реабілітації дітей відпрацювала проблемні ситуації з вихованцями та батьками – вихователями дитячого будинку сімейного типу, прийомними батьками прийомної сім’ї Козятинського району. Група була запрошена службою у справах дітей Козятинської районної державної адміністрації з метою профілактики правопорушень у дітей ДБСТ, ПС які вступили в підлітковий вік.

 Психологам вдалося за допомогою ігрових тренінгових  занять з дітьми та батьками  визначити питання, над  якими потрібно працювати і надали необхідні рекомендації. Робота психологів з батьками  сприяла розширенню кола методів та прийомів, які можна використати під час виховного процесу з дітьми, а дітям ще раз відкрити себе та зрозуміти власну відповідальність за вчинки.

Головний спеціаліст служби у справах дітей обласної державної адміністрації Багрій Тетяна Петрівна надала методичну допомогу працівникам служби у справах дітей Козятинської районної державної адміністрації.