Про перевірку умов проживання дітей у КНП «Кашперівський дитячий туберкульозний санаторій «Лісова пісня» Вінницької обласної Ради» Козятинського району.

02 грудня 2019 року працівниками служби у справах дітей облдержадміністрації Осавелюк А.О., Багрій Т.П., спільно із працівниками Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді Чижик С.В. та Юськовою І.В. з метою перевірки умов утримання, проживання, навчання, виховання дітей було відвідано комунальне некомерційне підприємство «Кашперівський дитячий туберкульозний санаторій  «Лісова пісня» Вінницької обласної Ради» Козятинського району.

В ході перевірки встановлено, що в даному закладі можуть перебувати  діти від 6 до 18 років. На даний час в закладі перебуває 31 дитина, яка забезпечується наданням медичних послуг відповідно їх показів та потреб. При закладі функціонує навчально-консультативний пункт де дітям забезпечується право на освіту.Також, відповідно до навчальних програм в рамках підтримання акції «16 днів проти насильства» проведено тематичне анкетування дітей у закладі.